Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

UEFA'dan Türk hakemlere görev

Türk hakemler Bülent Demirlek ile Bülent Yıldırım, uluslararası maçlarda görev yapacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, UEFA Hakem Komitesi'nin FIFA kokartlı hakemlerden Bülent Demirlek ve Bülent Yıldırım'ı eylül ayında oynanacak 2008 Avrupa Şampiyonası ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası grup eleme maçlarında görevlendirdiği bildirildi.

Yapılan açıklamada, Bülent Demirlek'in 12 Eylülde Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da oynanacak Bulgaristan-Lüksemburg 2008 Avrupa Şampiyonası Grupu Eleme maçında görev alacağı kaydedildi.

Demirlek'in yardımcılıklarını ise Serkan Ok ve Alper Ulusoy yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi de İsmet Arzuman olacak.

Bu arada, 7 Eylülde Belçika ile Avusturya arasında oynanacak 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçını FIFA kokartlı hakemlerden Bülent Yıldırım yönetecek. Yıldırım'ın yardımcılıklarını Cem Satman ve Süleyman Özay yaparken, Süleyman Abay ise dördüncü hakem olarak görev alacak.

ARZUMAN ARNAVUTLUK-MALTA MAÇINI YÖNETECEK

Türk hakemlerden İsmet Arzuman, 22 Ağustos'ta Arnavutluk ile Malta arasında yapılacak hazırlık maçını yönetecek.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Merkez Hakem Kurulu'nun Arnavutluk Futbol Federasyonu'ndan gelen talep doğrultusunda, 22 Ağustos'ta yapılacak Arnavutluk-Malta hazırlık maçına FIFA kokartlı hakemlerden İsmet Arzuman'ın atadığı bildirildi.

Karşılaşmada Arzuman'ın yardımcılıklarını da Baki Tuncay Akın ile Serkan Akarca yapacak.

Bu arada maçın dördüncü hakemini ise Arnavutluk Futbol Federasyonu belirleyecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler