Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

UEFA’ya bir adım kaldı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İstanbulspor Teknik Direktörü Saffet Susiç, hafta sonu oynayacakları zorlu Samsunspor maçını kazandıkları taktirde UEFA Kupası'na katılmayı garanti altına alacaklarını söyledi.

İstanbulspor gözünü Avrupa'ya dikti. Sezon başında koydukları UEFA Kupası'na katılma hedefine adım adım yaklaştıklarını belirten teknik direktör Saffet Susiç, ‘‘UEFA'ya giden yolda tek engel Samsunspor. Samsunspor'u yenersek bu kupaya gitmeyi garantileriz’’ dedi.

‘‘G.Antepspor karşısında bir puan hedefliyorduk, aldık. İyi futbol oynadığımızı söyleyemem, ama çok maçta da iyi oynayıp puan alamadık. Samsunspor karşısında iyi futbolla 3 puanı alacağımıza inanıyorum’’ diyen Susiç, transfer çalışmalarının da başladığını belirtti.

Avrupa'dan da çok iyi iki yabancı transfer edeceklerine değinen Susiç, ‘‘UEFA Kupası'nda basamak takım olmayarak, bu kupada da Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Herkes Baliç'den bahsediyor. Her teknik adam kadrosunda görmek ister. Fakat fiyatı çok pahalı. Benim listemde yok’’ diye konuştu.Bunları da Beğenebilirsiniz