« Hürriyet.com.tr
MENÜ

UEFA Kupası'nda ilk tur heyecanı

UEFA Kupası'nda ilk tur maçları 15 Eylül Perşembe günü oynanacak. Türk temsilcilerinden Beşiktaş, İsveç'in Malmö FF takımıyla İstanbul BJK İnönü Stadı'nda, Galatasaray da Norveç'in Tromso IL takımıyla Tromso kentindeki Alfheim Stadı'nda mücadele edecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş'ın karşılaşması saat 20.00, Galatasaray'ın maçı ise 21.30'da başlayacak. Kupada ilk turun rövanş maçları ise 29 Eylül Perşembe günü yapılacak ve 2. tur gruplarına kalacak takımlar belli olacak.

 
UEFA KUPASI
 
    15 Eylül Perşembe:

    17.00 Krylya Sovetov Samara (Rusya)-AZ Alkmaar (Hollanda)
    17.30 VFB Stuttgart (Almanya)-NK Domzale (Slovenya)
    18.00 CSKA Moskova (Rusya)-FC Midtjylland (Danimarka)
    18.00 Zenit Saint Petersburg (Rusya)-AEK Atina (Yunanistan)
    19.00 Vitoria Setubal (Portekiz)-Sampdoria Cenova (İtalya)
    19.00 Shakhtar Donetsk (Ukrayna)-Debreceni VSC (Macaristan)
    19.00 Halmstads BK (İsveç)-Sporting Club Lizbon (Portekiz)
    19.15 TSV Bayer 04 Leverkusen (Almanya)-PFC CSKA Sofya (Bulgaristan)
    19.30 FK Teplice (Çek Cumhuriyeti)- RCD Espanyol Barcelona (İspanya)
    19.30 FC Litex Loveç (Bulgaristan)-KRC Genk (Belçika)
    19.45 Viking FK Stavanger (Norveç)-FK Austria Wien (Avusturya)
    20.00 FS Stade Rennes (Fransa)-CA Osasuna (İspanya)
    20.00 Beşiktaş (Türkiye)-Malmö FF (İsveç)
    20.00 Feyenoord Rotterdam (Hollanda)-AFC Rapid Bükreş (Romanya)
    20.00 SK Brann Bergen (Norveç)-Lokomotiv Moskova (Rusya)
    20.30 PAOK Selanik (Yunanistan)-Metalurg Donetsk (Ukrayna)
    20.30 Grasshoppers Zürih (İsviçre)-Myllykosken Pallo-47 (Finlandiya)
    20.30 FC Basel (İsviçre)-NK Siroki Brijeg (Bosna-Hersek)
    20.30 Maccabi Petah Tikva (İsrail)-FK Partizan Belgrad (Sırbistan&Karadağ)
    20.30 Valerenga IF (Norveç)-Steaua Bükreş (Romanya)
    21.00 RC Lens (Fransa)-Groclin Grodzisk Wielkopolski (Polonya)
    21.00 Apoel Lefkoşa (Kıbrıs Rum Kesimi)-Hertha BSC Berlin (Almanya)
    21.00 SK Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti)-FC Cork City (İrlanda Cumhuriyeti)
    21.15 FK Kızılyıldız Belgrad (Sırbistan&Karadağ)-SC Braga (Portekiz)
    21.15 Brondby IF (Danimarka)-FC Zürih (İsviçre)
    21.30 AJ Auxerre (Fransa)-PFC Levski Sofya (Bulgaristan)
    21.30 KFC Germinal Beerschot Anvers (Belçika)-Olympique Marsilya (Fransa)
    21.30 Hamburg SV (Almanya)-FC Kopenhag (Danimarka)
    21.30 Tromso IL (Norveç)-Galatasaray (Türkiye)
    21.45 Graz AK (Avusturya)-RC Strasbourg (Fransa)
    21.45 Dinamo Bükreş (Romanya)-Everton (İngiltere)
    21.45 FC Hibernian (İskoçya)-Dnepr Dnepropetrovsk (Ukrayna)
    22.00 AS Monaco (Fransa)-Willem II Tillburg (Hollanda)
    22.00 Middlesbrough (İngiltere)-Skoda Xanthi (Yunanistan)
    22.00 Banik Ostrava (Çek Cumhuriyeti)-SC Heerenveen (Hollanda)
    22.00 US Citta di Palermo (İtalya)-Anorthosis Famagusta (Kıbrıs Rum Kesimi)
    22.00 AS Roma (İtalya)-Aris Selanik (Yunanistan)
    22.15 Bolton Wanderers (İngiltere)-Lokomotiv Plovdiv (Bulgaristan)
    22.30 Vitoria SC Guimaraes (Portekiz)-TS Wisla Krakow (Polonya)
    22.30 FC Sevilla (İspanya)-FSV Mainz 05 (Almanya)


Bunları da Beğenebilirsiniz