« Hürriyet.com.tr
MENÜ

UEFA kararını verdi, resmi açıklama bekleniyor

Türk futbolunu etkileyecek kritik karar öncesi gözler UEFA'dan yapılacak açıklamaya çevrildi. UEFA Disiplin Kurulu'na sevk edilen Fenerbahçe ve Beşiktaş hakkında verilen kararın yazımının tamamlandığı ve kısa bir süre sonra taraflara tebliğ edilerek ilerleyen saatlerde internet sitesinden duyrulacağı belirtildi. Futbol Federasyonundan bir yetkili ise UEFA Disiplin Kurulu kararının bu akşam açıklanabileceğini söyledi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Avukat Emin Özkurt, UEFA'dan kendisine gelen bilgileri paylaştı. Fenerbahçe'nin geri çektiği CAS davasında ve Beşiktaş'ın yine UEFA ile yaşadığı mali tablo davasında görev alan avukat Emin Özkurt, sorularını yanıtlarken, UEFA'nın, aldığı kararların yazımını tamamladığını söyledi. Emin Özkurt ayrıca, UEFA'nın, aldığı kararları bu gece kişi ve kulüplere tebliğ edeceğini, tüm kamuoyuyla da sabah siteye koyarak paylaşacağını dile getirdi.Özkurt, kararların içeriğiyle ilgili olarak ise, şimdilik herhangi bir bilgi veremeyeceğini sözlerine ekledi. 

FEDERASYON'DAN AÇIKLAMA

Futbol Federasyonundan bir yetkili, UEFA Disiplin Kurulu kararının bu akşam açıklanabileceğini ileri sürerek "Dün açıklanacağı ileri sürüldü. Herkes nöbet tuttu. Konu ile ilgili olarak titiz çalışma yaptıkları kesin. UEFA ciddi bir kurumdur. Disiplin kurulu savunmayı aldıktan sonra mutlaka açıklama yapacaktır. Bir takıma ceza verip bir takımın cezasını öteleyebilir. Bu nedenle herkes hazırlıklı olsun. Çünkü UEFA'da sorunlar çözülmeden açıklanmaz. Mutlaka gerekli açıklamayı yapacaklar. Bizde meraklı bekleyiş içerisindeyiz" dedi

UEFA kararını verdi, resmi açıklama bekleniyor AZİZ YILDIRIM'DAN KURULA: GİT PLATINI'YE SOR

 


Bunları da Beğenebilirsiniz