« Hürriyet.com.tr
MENÜ

UEFA Avrupa Ligi'nden CANLI YAYIN

UEFA Avrupa Ligi'nde bu gece 12 grupta ilk maçlar oynanıyor.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Şu sıralarda devam eden maçların canlı skorları,

G GRUBU

Genk 3-0 Videoton Fehervar
Gol: Dk. 22 Vossen, Dk. 78 Buffel, Dk. 90+2 De Ceulaer (Genk)

Sporting Lisbon 0-0 Basel
Kırmızı kart: Dk. 50 Xandao (Sporting Lisbon)

H GRUBU

Inter 2-2 Rubin Kazan (Rubin Kazan 17. dakikada penaltı kaçırdı)
Gol: Dk. 39 Livaja, Dk. 90+2 Nagatomo (Inter) - Dk. 17 Ryazantsev, Dk. 84 Rondon (Rubin Kazan)

Partizan Belgrade 0-0 Neftchi Baku

I GRUBU

Athletic Bilbao 1-1 Ironi Kiryat Shmona
Gol: Dk. 40 Susaeta (Athletic Bilbao) - Dk. 14 Rochet (Ironi Kiryat Shmona)

Lyon 2-1 Sparta Prague
Gol: Dk. 59 Gomis, Dk. 61 Lisandro (Lyon) - Dk. 77 Krejci (Sparta Prague)

J GRUBU

NK Maribor 3-0 Panathinaikos
Gol: Dk. 25 Beric, Dk. 62 Ibraimi, Dk. 88 Tavares (pen.) (NK Maribor)
Kırmızı kart: Dk. 90+3 Spyropoulos (Panathinaikos)

Tottenham 0-0 Lazio

K GRUBU

Bayer Leverkusen 0-0 Metalist Kharkiv (Ömer Toprak maça ilk 11'de çıktı)

Rapid Wien 1-2 Rosenborg
Gol: Dk. 66 Katzer (Rapid Wien) - Dk. 19 Elyounoussi, Dk. 60 Dorsin (Rosenborg)

L GRUBU

Levante 1-0 Helsingborgs (Eski Beşiktaşlı Juanfran 40. dakikada gol attı)
Gol: Dk. 40 Juanfran (Levante )

Twente 2-2 Hannover 96
Gol: Dk. 7 Janssen, Dk. 54 Chadli (Twente) - Dk. 67 Sobiech, Dk. 73 Wisgerhof (k.k.) (Hannover 96)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gecenin diğer sonuçları

A GRUBU

Udinese 1-1 Anzhi
Gol: Dk. 90+2 Di Natale (Udinese) - Dk.45 Traore (Anzhi)

Young Boys 3-5 Liverpool (Nuri Şahin maça ilk 11'de başladı)
Gol: Dk. 38 Nuzzolo, Dk. 53 Ojala, Dk. 63 Zarate (Young Boys) - Dk. 4 Oloaja (k.k.), Dk. 40 Wisdom (asist: Nuri Şahin), Dk. 67 Coates, Dk. 76-88 Shelvey (Liverpool)

B GRUBU

Hapoel Tel Aviv 0-3 Atletico Madrid (Emre Belözoğlu maça ilk 11'de başladı ve Atletico Madrid bu zaferle Avrupa Kupaları'ndaki 14. galibiyetini aldı)
Gol: Dk. 37 Rodriguez, Dk. 40 Costa, Dk. 63 Garcia (asist: Emre Belözoğlu) (Atletico Madrid)

Viktoria Plzen 3-1 Academica
Gol: Dk. 47 Hora, Dk. 58 Duris, Dk. 83 Rojtal (Viktoria Plzen) - Dk. 19 Eduardo (Academica)

C GRUBU

AEL Limassol 0-0 Mönchengladbach

D GRUBU

Bordeaux 4-0 Club Brugge
Gol: Dk. 13 Sane, Dk. 27 Gouffran, Dk. 47 Engels (k.k.), Dk. 66 Jussie (Bordeaux)

Maritimo 0-0 Newcastle United

E GRUBU

FC Copenhagen 2-1 Molde
Gol: Dk. 20 Claudemir, Dk. 74 Cornelius (FC Copenhagen) - Dk. 45+1 Diouf (Molde)

Stuttgart 2-2 Steaua Bucuresti  (Tunay Torun maça ilk 11'de başladı)
Gol: Dk. 5 Ibisevic, Dk. 85 Niedermeier (Stuttgart) - Dk. 6 Chipciu, Dk. 80 Rusescu (Steaua Bucuresti)

F GRUBU

Dnipro Dnipropetrovsk 2-0 PSV Eindhoven
Gol: Dk. 50 Matheus, Dk. 58 Hutchinson (k.k.) (Dnipro Dnipropetrovsk)

Napoli 4-0 AIK Stockholm
Gol: Dk. 6-46-69 Vargas, Dk. 90+1 Dzemaili (Napoli),
Kırmızı kart: Dk. 75 Hamsik


Bunları da Beğenebilirsiniz