Futbol UEFA Avrupa Ligi'nde üçüncü hafta heyecanı
Paylaş
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

UEFA Avrupa Ligi'nde üçüncü hafta heyecanı

UEFA Avrupa Ligi gruplarında üçüncü hafta maçları yarın yapılacak.

Avrupa Ligi'nin üçüncü haftasında, yarın 24 maç oynanacak. Deplasmanda Arnavutluk temsilcisi Skenderbeu'yu 1-0 mağlup eden, sahasında Portekiz ekibi Sporting Lizbon ile 1-1 berabere kalan Beşiktaş, H Grubu'ndaki üçüncü maçında Rusya'nın Lokomotiv Moskova takımına konuk olacak.

Başkent Moskova'daki Lokomotiv Stadı'nda Belçikalı hakem Serge Gumienny'nin yöneteceği Lokomotiv Moskova-Beşiktaş karşılaşması, saat 20.00'de başlayacak.

İlk maçında sahasında Norveç temsilcisi Molde'ye 3-1 yenilen, deplasmanda İskoç temsilcisi Celtic ile 2-2 berabere kalan Fenerbahçe ise Hollanda'nın Ajax takımıyla puan mücadelesi verecek. Şükrü Saracoğlu Stadı'nda İspanyol hakem David Fernandez Borbalan'ın düdük çalacağı A Grubu karşılaşması, saat 22.05'te oynanacak.

Üçüncü haftanın maç programı (TSİ) şöyle:
18.00 Gebele (Azerbaycan) - Borussia Dortmund (Almanya)
20.00 Lazio (İtalya) - Rosenborg (Norveç)
20.00 Dnipro (Ukrayna) - Saint Etienne (Fransa)
20.00 Lokomotiv Moskova (Rusya) - Beşiktaş (Türkiye)
20.00 Sporting Lizbon (Portekiz) - Skenderbeu (Arnavutluk)
20.00 Basel (İsviçre) - Belenenses (Portekiz)
20.00 Fiorentina (İtalya) - Lech (Polonya)
20.00 Monaco (Fransa) - Karabağ (Azerbaycan)
20.00 Anderlecht (Belçika) - Tottenham (İngiltere)
20.00 Schalke 04 (Almanya) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)
20.00 APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Asteras (Yunanistan)
20.00 AZ Alkmaar (Hollanda) - Augsburg (Almanya)
20.00 Partizan (Sırbistan) - Athletic Bilbao (İspanya)
22.05 Legia (Polonya) - Club Brugge (Belçika)
22.05 Midtjylland (Danimarka) - Napoli (İtalya)
22.05 Villarreal (İspanya) - Dinamo Minsk (Belarus)
22.05 Rapid Wien (Avusturya) - Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti)
22.05 Braga (Portekiz) - Olympique Marsilya (Fransa)
22.05 Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Groningen (Hollanda)
22.05 Molde (Norveç) - Celtic (İskoçya)
22.05 Fenerbahçe (Türkiye) - Ajax (Hollanda)
22.05 Liverpool (İngiltere) - Rubin Kazan (Rusya)
22.05 Bordeaux (Fransa) - Sion (İsviçre)
22.05 PAOK (Yunanistan) - Krasnodar (Rusya)


Yorumları Göster
Yorumları Gizle