« Hürriyet.com.tr
MENÜ

UEFA antika oldu

G.Saray eski Başkanı Faruk Süren, “Kupalar takımların itibarını arttırır. Ancak takımı da o seviyede tutmanız lazım. Onu yapmadığınız zaman unutuluyorsunuz. Bizim kupa (UEFA) antika oldu” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY Kulübü eski Başkanı Faruk Süren, “Teknik direktörün iyi motive olması için yukarıdakilerin homojen yönetim göstermesi lazım” dedi. Süren, 1912 Karşıyaka Derneği tarafından düzenlenen “Yüzyıllık  çınarların efsaneleri buluşuyor” başlıklı toplantıda ilginç açıklamalar yaptı.
Tercihim Terim
Rijkaard, genç neslin isim yapmış bir hocası. Ancak teknik direktörün  iyi motive olması için yukarıdakilerin homojen yönetim göstermesi lazım. Eğer ben göreve devam etseydim, tercihim Fatih Terim  olurdu. Futbol takımının kuruluş şekli yanlış planlanmıştı. İyi oyuncular alındı belki, ama takıma göre değil. Geçen seneye göre lig sıralaması iyi.
İlgi duyuluyor
Kupalar takımların itibarını arttırır. Böylelikle size bir ilgi duyuluyor. O ilgiyi paraya çevirmek gerekiyor. Ancak takımı da o  seviyede tutmanız lazım. Onu yapmadığınız zaman unutuluyorsunuz. 10 yıl oldu, bizim kupa antika oldu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz