Gündem Haberleri

  Üçüncü ve son kez aday olacak

  A.A
  15.07.2012 - 18:56 | Son Güncelleme:

  Başbakan Erdoğan, AK Parti Eskişehir İl Kongresi'nde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. İşte Başbakan'ın açıklamalarından satır başları:

  "SON KEZ GELEN BAŞKANLIĞA..."

  “Biz verdiğimiz sözün gereği olarak 12 Haziran milletvekili seçimlerinde üçüncü dönem ve son kez olarak milletvekili seçildik. Bir dönem ara vererek ondan sonra herkesin milletvekili olma şansı var. 30 Eylül'de Ankara'daki büyük kongrede bu düzenlemeler de böylece zaten yerini buluyor. Yine verdiğimiz sözün bir gereği olarak dördüncü ve son kez genel başkanlığa aday olacağız.

  "HEVESLERİ KURSAKLARINDA KALACAK"

  Bu partiyi tanımayanlar, bu hareketi, bu teşkilatı tanımayanlar ellerini ovuşturarak bizde fitne çıkmasını, nifak çıkmasını, tamahın, kibrin hırsın öne çıkmasını bekliyorlar. Ben bütün yüreğimle inanıyorum ki bu partide, bu davada bu teşkilatın içinde asla ve asla böyle tartışmalar yaşanmayacak. Ellerini ovuşturanlar hayal kırıklığı yaşayacaklar. Farklı senaryolar çizenler hüsrana uğrayacaklar. Fal bakanların, niyet okuyanların, tasarım yapmak isteyenlerin hevesleri bir kez daha kursaklarında kalacak."

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı