GeriSpor Üçüncü Lig'de toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Üçüncü Lig'de toplu sonuçlar


Üçüncü Futbol Ligi'nde bugün yapılan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

2. GRUP

Ünyespor-Trabzon Telekomspor...........................( 0 - 2 )

Giresunspor-Bayburtspor................................( 1 - 0 )

Ofspor-Erzincanspor....................................( 1 - 0 )

Rize Çayspor-Pazarspor.................................( 3 - 2 )

Iğdır Belediyespor-Arsinspor...........................( 4 - 0 )

D.Ç.Divriğispor-Bulancakspor...........................( 1 - 1 )

Doğubayazıt Karabulak Gençlik-Çarşamba Belediyespor....( 1 - 1 )

3. GRUP

Silifkespor-GASKİ Spor.................................( 0 - 0 )

İçel Mezitlispor-Kozan Belediyespor....................( 2 - 0 )

Şanlıurfa Belediyespor-Adıyamanspor....................( 1 - 1 )

Kilis Belediyespor-Niğdespor...........................( 3 - 0 )

İskenderunspor-İskenderun Demirçelikspor...............( 1 - 0 )

Kahramanmaraşspor-Malatya Belediyespor.................( 2 - 1 )

Nevşehirspor-Osmaniyespor..............................( 1 - 0 )

4. GRUP

Zonguldakspor-Kayseri Elektrikspor.....................( 2 - 0 )

EGO Spor-Tokatspor.....................................( 0 - 0 )

Çorumspor-Çankırı Belediyespor.........................( 0 - 0 )

Kırşehir PETLAS Spor-Merzifonspor......................( 1 - 0 )

Karadeniz Ereğlispor-Saran Keskinspor..................( 2 - 6 )

Ankara Demirspor-Etimesgut Belediyespor................( 1 - 0 )

Turhalspor-Kastamonuspor...............................( 1 - 2 )

5. GRUP

Alanyaspor-Karamanspor.................................( 2 - 1 )

Keçiörengücü-Kemerspor.................................( 4 - 1 )

ESKİ Spor-Uşakspor.....................................( 1 - 3 )

Çubukspor-Seydişehir Eti Alüminyumspor.................( 1 - 1 )

Kütahyaspor-Afyonspor..................................( 1 - 0 )

EGSAŞ Aksarayspor-Petrolofisi..........................( 2 - 4 )

Kepez Belediyesi GENPA Spor-ASKİ Spor..................( 2 - 0 )

6. GRUP

Muğlaspor-Mustafakemalpaşaspor.........................( 2 - 2 )

Ayvalıkgücü Belediyespor-Dalaman Kağıtspor.............( 0 - 0 )

Bergama Belediyespor-Yeni Milasspor....................( 0 - 1 )

Akhisar Belediyespor-Bursa Merinosspor.................( 1 - 1 )

Aliağa PETKİM Spor-Aliağa Belediyespor.................( 1 - 1 )

Vestel Manisaspor-Soma Linyitspor......................( 4 - 0 )

Marmarisspor-Torbalı Belediyespor......................( 2 - 1 )

Fethiyespor-Balıkesirspor..............................( 3 - 2 )

8. GRUP

Fatih Karagümrük-Tekirdağspor..........................( 2 - 1 )

Beylerbeyi-Tepecik Fıratpenspor........................( 3 - 1 )

Küçükköyspor-Lüleburgazspor............................( 2 - 2 )

Gönenspor-Bandırmaspor.................................( 2 - 0 )

Edirnespor-İstanbul Beşyüzevlerspor....................( 0 - 1 )

Kasımpaşa-Geliboluspor...............................(ertelendi)

Alibeyköyspor-Zeytinburnuspor..........................( 1 - 0 )


Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle