« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Üçüncü Lig'de toplu sonuçlar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Üçüncü Futbol Ligi’nin 6 grubunda daha 2000-2001 sezonunun ilk yarısı, bugün yapılan maçlarla tamamlandı.

Karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle:

2. GRUP

Orduspor-Çarşamba Belediyespor.........................( 4 - 1 )

Doğubayazıt Karabulak Gençlik-Bulancakspor.............( 1 - 3 )

D.Ç.Divriğispor-Arsinspor..............................( 1 - 1 )

Iğdır Belediyespor-Pazarspor...........................( 1 - 1 )

Rize Çayspor-Erzincanspor..............................( 1 - 1 )

Ofspor-Bayburtspor.....................................( 3 - 1 )

Termespor-Trabzon Telekomspor..........................( 1 - 1 )

3. GRUP

Tarsus İdmanyurdu-Adana Demirspor......................( 5 - 0 )

Ceyhanspor-Osmaniyespor................................( 5 - 3 )

Nevşehirspor-Malatya Belediyespor....................(ertelendi)

Kahramanmaraşspor-İskenderun Demirçelikspor............( 6 - 0 )

İskenderunspor-Kilis Belediyespor......................( 4 - 1 )

Niğdespor-Adıyamanspor.................................( 3 - 0 )

Şanlıurfa Belediyespor-Kozan Belediyespor..............( 1 - 1 )

İçel Mezitlispor-GASKİ Spor............................( 3 - 2 )

4. GRUP

Altındağ Belediyespor-Tokatspor........................( 1 - 2 )

Kilimli Belediyespor-Kastamonuspor.....................( 1 - 2 )

Turhalspor-Etimesgut Belediyespor......................( 4 - 1 )

Ankara Demirspor-Saran Keskinspor....................(ertelendi)

Karadeniz Ereğlispor-Merzifonspor......................( 1 - 1 )

Kırşehir PETLAS Spor-Çankırı Belediyespor..............( 0 - 1 )

Çorumspor-Akçakocaspor.................................( 4 - 0 )

EGO Spor-Kayseri Elektrikspor........................(ertelendi)

5. GRUP

Sidespor-ASKİ Spor.....................................( 4 - 2 )

Kepez Belediyesi GENPA Spor-Eskişehir Şekerspor........( 1 - 1 )

Konya Kartalıspor-Petrolofisi..........................( 0 - 1 )

EGSAŞ Aksarayspor-Afyonspor..........................(ertelendi)

Kütahyaspor-Seydişehir Eti Alüminyumspor.............(ertelendi)

Çubukspor-Uşakspor.....................................( 3 - 0 )

ESKİ Spor-Kemerspor..................................(ertelendi)

Karamanspor-Keçiörengücü...............................( 1 - 1 )

6. GRUP

Kuşadasıspor-Balıkesirspor.............................( 1 - 2 )

Fethiyespor-Torbalı Belediyespor.......................( 2 - 0 )

Marmarisspor-Soma Linyitspor...........................( 1 - 0 )

Vestel Manisaspor-Aliağa Belediyespor..................( 3 - 2 )

Aliağa PETKİM Spor-Bursa Merinosspor...................( 2 - 1 )

Akhisar Belediyespor-Yeni Milasspor....................( 4 - 0 )

Bergama Belediyespor-Dalaman Kağıtspor.................( 4 - 2 )

Ayvalıkgücü Belediyespor-Mustafakemalpaşaspor..........( 1 - 2 )

8. GRUP

Yıldırımbosnaspor-Zeytinburnuspor......................( 5 - 1 )

Alibeyköyspor-Geliboluspor.............................( 1 - 3 )

Kasımpaşa-İstanbul Beşyüzevlerspor.....................( 2 - 1 )

Edirnespor-Bandırmaspor................................( 2 - 1 )

Gönenspor-Lüleburgazspor...............................( 0 - 1 )

Küçükköyspor-Bayrampaşa Altıntepsispor.................( 3 - 2 )

Çanspor-Tepecik Fıratpenspor....................( 0 - 3 ) hükmen

Beylerbeyi-Tekirdağspor................................( 2 - 2 )


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler