« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Üçüncü Lig'de toplu sonuçlar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Türkiye Üçüncü Futbol Ligi’ne, bugün 6 grupta yapılan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

2. GRUP

Trabzon Telekomspor-Giresunspor........................( 2 - 1 )

Ünyespor-Termespor.....................................( 2 - 0 )

Bayburtspor-Rize Çayspor...............................( 3 - 1 )

Erzincanspor-Iğdır Belediyespor........................( 1 - 0 )

Pazarspor-D.Ç.Divriğispor..............................( 0 - 0 )

Arsinspor-Doğubayazıt Karabulak Gençlik................( 3 - 0 )

Bulancakspor-Orduspor..................................( 1 - 1 )

3. GRUP

Silifkespor-İçel Mezitlispor...........................( 1 - 4 )

GASKİ Spor-Şanlıurfa Belediyespor......................( 2 - 0 )

Kozan Belediyespor-Niğdespor...........................( 4 - 2 )

Adıyamanspor-İskenderunspor............................( 1 - 0 )

Kilis Belediyespor-Kahramanmaraşspor...................( 0 - 1 )

İskenderun Demirçelikspor-Nevşehirspor.................( 0 - 1 )

Malatya Belediyespor-Ceyhanspor........................( 1 - 0 )

Osmaniyespor-Tarsus İdmanyurdu.........................( 0 - 0 )

4. GRUP

Zonguldakspor-EGO Spor.................................( 2 - 1 )

Kayseri Elektrikspor-Altındağ Belediyespor.............( 6 - 0 )

Tokatspor-Çorumspor....................................( 2 - 0 )

Akçakocaspor-Kırşehir PETLAS Spor......................( 1 - 4 )

Çankırı Belediyespor-Karadeniz Ereğlispor..............( 4 - 0 )

Merzifonspor-Ankara Demirspor..........................( 1 - 6 )

Saran Keskinspor-Turhalspor............................( 2 - 1 )

Etimesgut Belediyespor-Kilimli Belediyespor............( 3 - 3 )

5. GRUP

Alanyaspor-Keçiörengücü................................( 1 - 0 )

Karamanspor-ESKİ Spor..................................( 2 - 2 )

Kemerspor-Çubukspor....................................( 0 - 1 )

Uşakspor-Kütahyaspor...................................( 1 - 1 )

Seydişehir Eti Alüminyumspor-EGSAŞ Aksarayspor.........( 0 - 0 )

Afyonspor-Konya Kartalıspor............................( 2 - 1 )

Petrolofisi-Kepez Belediyesi GENPA Spor................( 2 - 1 )

Eskişehir Şekerspor-Sidespor...........................( 2 - 2 )

6. GRUP

Muğlaspor-Ayvalıkgücü Belediyespor.....................( 3 - 0 )

Mustafakemalpaşaspor-Bergama Belediyespor..............( 1 - 0 )

Dalaman Kağıtspor-Akhisar Belediyespor.................( 2 - 1 )

Yeni Milasspor-Aliağa PETKİM Spor......................( 0 - 2 )

Bursa Merinosspor-Vestel Manisaspor....................( 2 - 0 )

Aliağa Belediyespor-Marmarisspor.......................( 3 - 1 )

Soma Linyitspor-Fethiyespor............................( 1 - 0 )

Torbalı Belediyespor-Kuşadasıspor......................( 0 - 0 )

8. GRUP

Fatih Karagümrük-Beylerbeyi............................( 2 - 0 )

Tekirdağspor-Çanspor...................................( 7 - 2 )

Tepecik Fıratpenspor-Küçükkköyspor.....................( 2 - 2 )

Bayrampaşa Altıntepsispor-Gönenspor....................( 3 - 0 )

Lüleburgazspor-Edirnespor..............................( 1 - 1 )

Bandırmaspor-Kasımpaşa.................................( 0 - 0 )

İstanbul Beşyüzevlerspor-Alibeyköyspor.................( 2 - 1 )

Geliboluspor-Yıldırımbosnaspor.........................( 0 - 2 )


Bunları da Beğenebilirsiniz