« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Üçüncü Lig'de kısa kısa...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Çarşamba mesaisi başlıyor

FEDERASYON, sözleşme sürelerinin 31 Mayıs'ta bitmesi nedeniyle, 3.Lig maçlarının 1 ve 2.Lig'le aynı tarihte tamamlanması için çarşamba mesaisi uygulayacak. 3.Lig takımları 3 ve 17 Mayıs'ta da maç yaparak 21 Mayıs'ta sezonu kapatacak. Yarınki maçlar: Akhisar-Aliağa, Bergama-Ayvalıkgücü, M.Kemalpaşa-Manisa, Torbalı-Y.Milas, Muğla-S.Efes, Turgutlu-S.Eynal, Balıkesir-Uşak, Gönen-Linyit, Petkim (bay), D.Kağıt-EGO, Kemer-Fethiye, Çan-Tekirdağ

Turgutlu'nun ayak sesleri

SELÇUK Efes'i de deplasmanda 2-0 yenen Y.Turgutlu, 5'te 5 yaparak zirveye iyice yaklaştı. Lider Balıkesir'den beş, ikinci Petkim'den üç puan geride olan Y.Turgutlu'nun bir maçı eksik. İbrahim Baş, ‘‘Üçü deplasmanda olmak üzere son beş maçta 15 puan topladık. Çıkışımız sürecek’’ dedi.

Uşakspor derin bir ‘oh’ çekti

UŞAKSPOR, kart cezalı Aydın ve Yasin'in yanı sıra antrenman boykotu yaptıkları için kadro dışı bırakılan Erkan, Hakkı, Sedat, Murat'tan yoksun çıktığı Gönen maçını 2-1 kazanarak derin bir nefes aldı. Teknik Direktör Atilla Özcan, ‘‘Puanımızı 30'a çıkararak biraz olsun rahatladık’’ dedi.

Muğlaspor’un çifte sevinci

MUĞLASPOR, ilçe takımı Y.Milasspor'la deplasmanda 1-1 berabere kalırken, sergilenen futboldan çok iki takım arasındaki centilmenlik kurmayları sevindirdi. Başkan Önder Kaytan, ‘‘Ligde rahat konumdaki iki takım mücadele etti. Bizim için güzel maçtı. Yarın Selçuk Efes'i konuk edeceğiz’’ dedi.

Manisaspor

farkı kaçırdı

MANİSASPOR Başkanı Cengiz Ergün, Torbalı'yı 2-1 yendikleri maçta farklı galibiyeti kaçırdıklarını söyledi. ‘‘Kendi kalemize attığımız gol bizi küstürmedi’’ diyen Ergün, sekiz net pozisyon yakaladıklarını, Torbalı kalecisi Teoman'ı sadece iki kez geçebildiklerini ifade etti.

S. Eynal tek

gole kahroldu

DÜŞME potasının iki puan üstünde bulunan Simav Eynal, Balıkesir'e sahasında mağlup olmanın üzüntüsünü yaşıyor. İyi futbol sergilemelerine karşın gol yollarında başarılı olamadıklarını belirten Başkan İsmail İstemi, ‘‘Fırsatları değerlendirebilseydik sonuç böyle olmazdı’’ dedi. Teknik Direktör Şükrü Bekiroğlu, ‘‘Ligde kalmak için kalan maçları kazanmamız gerekiyor. Futbolcularıma güveniyorum’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz