GeriSpor Üçüncü Futbol Ligi'nde toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Üçüncü Futbol Ligi'nde toplu sonuçlar


Türkiye Üçüncü Futbol Ligi'ne, bugün yapılan maçlarla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

1. GRUP

Nusaybin Demirspor-Muşspor.............................( 1 - 1 )

Elazığ Belediyespor-Genç Telekomspor...................( 5 - 1 )

Batman Belediyespor-Diyarbakır Telekomspor.............( 1 - 0 )

Hakkarispor-Yüksekova Cilospor.........................( 3 - 0 )

Bitlis Özgüzelderespor-Bismil Birlikspor...............( 2 - 0 )

Kurtalanspor-Batman Karşıyakaspor......................( 1 - 2 )

2. GRUP

Trabzon Telekomspor-Erzincanspor.......................( 0 - 0 )

Ünyespor-Pazarspor.....................................( 2 - 1 )

Termespor-Arsinspor....................................( 2 - 1 )

Giresunspor-Bulancakspor...............................( 0 - 0 )

Ofspor-Çarşamba Belediyespor...........................( 1 - 0 )

Iğdır Belediyespor-Doğubayazıt Karabulak Gençlik.......( 1 - 0 )

3. GRUP

Kozan Belediyespor-Adıyamanspor........................( 1 - 0 )

Kilis Belediyespor-GASKİ Spor..........................( 0 - 1 )

Silifkespor-İskenderun Demirçelikspor..................( 0 - 1 )

Şanlıurfa Belediyespor-Osmaniyespor....................( 2 - 0 )

Niğdespor-Adana Demirspor..............................( 1 - 1 )

İskenderunspor-Tarsus İdmanyurdu.......................( 0 - 1 )

Kahramanmaraşspor-Ceyhanspor...........................( 3 - 0 )

4. GRUP

Tokatspor-Akçakocaspor.................................( 2 - 0 )

Zonguldakspor-Merzifonspor.............................( 2 - 0 )

EGO Spor-Saran Keskinspor..............................( 4 - 1 )

Çorumspor-Kastamonuspor................................( 2 - 0 )

Kırşehir PETLAS Spor-Kilimli Belediyespor..............( 3 - 0 )

Karadeniz Ereğlispor-Turhalspor........................( 0 - 1 )

5. GRUP

Kemerspor-Uşakspor.....................................( 3 - 4 )

Karamanspor-Seydişehir Eti Alüminyumspor...............( 3 - 1 )

Alanyaspor-Afyonspor...................................( 2 - 0 )

Keçiörengücü-Petrolofisi...............................( 0 - 1 )

Eskişehir Şekerspor-ESKİ Spor..........................( 0 - 2 )

Çubukspor-ASKİ Spor....................................( 3 - 0 )

Kütahyaspor-Sidespor...................................( 3 - 1 )

EGSAŞ Aksarayspor-Kepez Belediyesi GENPA Spor..........( 2 - 0 )

6. GRUP

Dalaman Kağıtspor-Yeni Milasspor.......................( 1 - 1 )

Mustafakemalpaşaspor-Bursa Merinosspor.................( 1 - 0 )

Muğlaspor-Aliağa Belediyespor..........................( 1 - 1 )

Ayvalıkgücü Belediyespor-Soma Linyitspor...............( 1 - 0 )

Bergama Belediyespor-Torbalı Belediyespor..............( 1 - 0 )

Akhisar Belediyespor-Balıkesirspor.....................( 3 - 1 )

Aliağa PETKİM Spor-Kuşadasıspor........................( 6 - 2 )

Vestel Manisaspor-Fethiyespor..........................( 5 - 0 )

7. GRUP

Eyüpspor-İnegölspor....................................( 3 - 1 )

Gebzespor-Ayazağaspor..................................( 2 - 1 )

TOFAŞ-Pendikspor.......................................( 0 - 0 )

Yalovaspor-Beykoz 1908.................................( 1 - 0 )

Sapancaspor-Nişantaşıspor..............................( 3 - 0 )

Üsküdar Anadolu-Bilecikspor............................( 1 - 1 )

8. GRUP

Tepecik Fıratpenspor-Bayrampaşa Altıntepsispor.........( 2 - 1 )

Tekirdağspor-Lüleburgazspor............................( 1 - 0 )

Fatih Karagümrük-Bandırmaspor..........................( 2 - 1 )

Beylerbeyi-İstanbul Beşyüzevlerspor....................( 2 - 0 )

Gönenspor-Yıldırımbosnaspor............................( 1 - 2 )

Edirnespor-Alibeyköyspor...............................( 6 - 0 )

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle