GeriSpor Üçüncü Futbol Ligi'nde toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Üçüncü Futbol Ligi'nde toplu sonuçlar


Üçüncü Futbol Ligi’ne 6 grupta yapılan karşılaşmalarla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

2. GRUP

Orduspor-Doğubayazıt Karabulak Gençlik.................( 2 - 2 )

Çarşamba Belediyespor-D.Ç.Divriğispor..................( 2 - 0 )

Bulancakspor-Iğdır Belediyespor........................( 0 - 0 )

Arsinspor-Rize Çayspor.................................( 1 - 2 )

Erzincanspor-Giresunspor...............................( 0 - 0 )

Bayburtspor-Termespor..................................( 3 - 1 )

3. GRUP

Kozan Belediyespor-Silifkespor.........................( 1 - 2 )

Tarsus İdmanyurdu-Ceyhanspor...........................( 0 - 0 )

Adana Demirspor-Nevşehirspor...........................( 6 - 2 )

Osmaniyespor-Kahramanmaraşspor.........................( 1 - 1 )

Malatya Belediyespor-İskenderunspor....................( 1 - 0 )

İskenderun Demirçelikspor-Niğdespor....................( 1 - 0 )

Kilis Belediyespor-Şanlıurfa Belediyespor..............( 1 - 0 )

Adıyamanspor-İçel Mezitlispor..........................( 1 - 0 )

4. GRUP

Tokatspor-Zonguldakspor................................( 1 - 0 )

Kilimli Belediyespor-Turhalspor........................( 2 - 1 )

Kastamonuspor-Ankara Demirspor.........................( 0 - 1 )

Etimesgut Belediyespor-Karadeniz Ereğlispor............( 1 - 1 )

Saran Keskinspor-Kırşehir PETLAS Spor..................( 0 - 0 )

Merzifonspor-Çorumspor.................................( 3 - 1 )

Çankırı Belediyespor-Altındağ Belediyespor.............( 0 - 0 )

5. GRUP

Kemerspor-Alanyaspor...................................( 1 - 0 )

Sidespor-Kepez Belediyesi GENPA Spor...................( 2 - 1 )

ASKİ Spor-Konya Kartalıspor............................( 3 - 1 )

Afyonspor-Çubukspor....................................( 4 - 1 )

Seydişehir Eti Alüminyumspor-ESKİ Spor.................( 2 - 0 )

Keçiörengücü-Uşakspor..................................( 2 - 0 )

6. GRUP

Dalaman Kağıtspor-Muğlaspor............................( 1 - 0 )

Kuşadasıspor-Fethiyespor...............................( 1 - 2 )

Balıkesirspor-Marmarisspor.............................( 0 - 1 )

Torbalı Belediyespor-Vestel Manisaspor.................( 2 - 1 )

Soma Linyitspor-Aliağa PETKİM Spor.....................( 0 - 4 )

Aliağa Belediyespor-Akhisar Belediyespor...............( 1 - 2 )

Bursa Merinosspor-Bergama Belediyespor.................( 2 - 1 )

Yeni Milasspor-Ayvalıkgücü Belediyespor................( 2 - 0 )


8. GRUP

Tepecik Fıratpenspor-Fatih Karagümrük..................( 1 - 0 )

Yıldırımbosnaspor-Alibeyköyspor........................( 4 - 1 )

Zeytinburnuspor-Kasımpaşa..............................( 1 - 1 )

Geliboluspor-Edirnespor................................( 1 - 0 )

İstanbul Beşyüzevlerspor-Gönenspor.....................( 2 - 1 )

Bandırmaspor-Küçükköyspor..............................( 2 - 1 )

Bayrampaşa Altıntepsispor-Beylerbeyi...................( 1 - 1 )

Yorumları Göster
Yorumları Gizle