« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Uçtu uçtu İstanbul uçtu

Sarı siyahlıların otobüs cefası bitti. İstanbullu bir işadamı yardım elini uzattı, takım Malatya deplasmanına uçakla gidecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Maddi sıkıntı

Maddi sıkıntılar nedeniyle son dönemdeki deplasmanlara otobüsle giden İstanbulspor'a, isminin açıklanmasını istemeyen İstanbullu bir işadamından yardım geldi. Ekonomik nedenlerle Samsun ve Ankara deplasmanlarına otobüsle giden sarı siyahlılar, 2 deplasman maçından sonra Malatya'ya uçakla ulaşacak. Menajer Sinan Dinler, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

Bütün masraflar

‘‘İsminin açıklanmasını istemeyen İstanbul'u seven bir işadamı, uçak ve otel masraflarımızı karşılıyor. 2 deplasman sonra yeniden uçakla gidiyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.’’ Sponsorluk konusunda çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Dinler,‘‘Bu konu 1 hafta-10 gün içinde kesinlik kazanır. İstanbulspor, bu kentin ismini taşıyor.

Duyarlı olsunlar

İstanbul’u seven işadamlarının daha duyarlı olmalarını ve takımlarına sahip çıkmalarını istiyoruz’’ diye konuştu. Sinan Dinler, milli maç nedeniyle verilen arayı hazırlık maçlarıyla iyi değerlendirmeye çalıştıklarını, ancak Malatya maçı öncesinde sakat ve cezalı futbolcuları bulunduğunu söyledi. Balili'nin tedavisinin sürdüğünü açıkladı.

Uyarı

Dinler, Malatyaspor ile zorlu bir deplasman maçı yapacaklarını vurgulayarak, ‘‘ Son 4 maçtır kazanamıyoruz ve bu maçta mutlaka puan almak istiyoruz. Hakemlerin İstanbulspor'a karşı biraz daha dikkatli olmasını istiyoruz’’ diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler