« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Uche zirvesi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Futbol Şubesi Sorumlusu Ali Yıldırım dün Dereağzı Tesisleri'nde, özel yaşantısı ve takımın kötü gidişi hakkında Nijeryalı futbolcu ile 45 dakika süren bir görüşme yaptı...

Nedenler soruldu

F.Bahçe'de dün sabah idmanından önce Başkan Aziz Yıldırım ve Futbol Şubesi Sorumlusu Ali Yıldırım, Dereağzı Tesisleri'ne gelerek Uche ile özel bir görüşme yaptı. Yaklaşık 45 dakika süren buluşmada Yıldırım kardeşler, Uche'ye takımın kötü gidişini sorup, özel yaşantısı ile ilgili gelişen olaylar hakkında bilgi aldı.

Löw de katıldı

İdman devam ederken Löw de odaya çağrıldı. Aziz Yıldırım, Uche ile ilgili, ‘‘6 yıldır F.Bahçe'de. İstikrarlı bir grafiği var. Kendisine düşüşün nedenlerini sordum. ‘Deplasmanda neden korkak oynuyoruz' dedim. Geçmişte yaşanan olayları gündeme getirmek doğru değil. Bir takım şeyleri zamanında yazmak daha doğru olur’’ dedi.

Ailem namusum

Uche ise 2 ay önce Tayfun, Erol, Högh ve Dimas ile bir yaş günü partisinde buluştuğunu belirterek ‘‘Benim ailem namusumdur. Kız kardeşim ve erkek kardeşimle yaşıyorum. Evimde herhangi bir yanlış yapmam mümkün değil’’ diyerek hakkındaki söylentilere tepki gösterdi.
Bunları da Beğenebilirsiniz