« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Uche, Altay maçında sahada

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kocaelispor maçı öncesinde sakatlığı yüzünden kadroya alınmayan Uche'nin Altay maçında oynayabileceği öğrenildi. Ayağı kırıldıktan sonra uzun süre takımdan uzak kalan ve Turhan Sofuoğlu ile birlikte sahalara dönen Nijeryalı futbolcunun durumunun iyi olduğu ve bugünden itibaren takımla birlikte antrenmanlara çıkacağı açıklandı.

Uche, kendisini iyi hissettiğini ve bu haftadan itibaren yeniden formasına kavuşacağını ifade ederek, ‘‘Kocaelispor'a karşı oynamayı çok isterdim. Ağrılarım izin vermedi. Bu şekilde takıma yararlı olamazdım. Şimdi iyi durumdayım’’ diye konuştu.

Fenerbahçe'de Mustafa şoku

Sarı lacivertli takımda sakatlar kervanına bu kez Mustafa Doğan katıldı. Kocaelispor maçının ilk yarısında sağ ayağına darbe alan gurbetçi futbolcunun iç yan bağlarında esneme olduğu, en az 15 gün süreyle takımdan uzak kalacağı açıklandı.

Kadro sıkıntısı çeken teknik direktör Turhan Sofuoğlu, şanssızlıkların bir türlü takımın yakasını bırakmadığını belirterek, ‘‘F.Bahçe olarak bunun arkasına sığınamayız. Sahada 11 kişi mücadele ediyor. Biz henüz istikrarı yakalayamadık’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz