« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Uçakta pazarlık

Siirt Jetpaspor, Sergen Yalçın için Beşiktaş'a teklif götürdü. Diyarbakır dönüşü Beşiktaş kafilesiyle aynı uçağa binen Siirt Jetpaspor Başkanı Takiddin Yarayan, siyah beyazlılarla Sergen pazarlığı yaptı.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
Yarayan, ‘‘Çarşamba gününe kadar G.Saray’la anlaşamazsak, Beşiktaş'la tekrar görüşeceğiz’’ dedi.

Sergen Yalçın'ın bonservisi için Galatasaray'la anlaşamayan Siirt Jetpaspor, bu futbolcu için Beşiktaş'a teklif götürdü. Sarı mavili kulübün başkanı Takiddin Yarayan, dün akşamki Diyarbakırspor maçının ardından İstanbul'a dönen siyah beyazlı yöneticilerle uçakta biraraya geldi. Beşiktaş yöneticilerinden Yıldırım Demirören, İbrahim Altınsay ve Fikret Orman'la yanyana oturan Yarayan, siyah beyazlılarla yaptığı sohbette Sergen'in transferine de değindi. Galatasaray’la anlaşamadığını ifade eden Takiddin Yarayan, Beşiktaşlılar'a, ‘‘Sergen'le ilgileniyor musunuz?’’ diye sordu.

1.5 MİLYON DOLAR

Siyah beyazlılar 'evet' cevabını verince taraflar pazarlığa başladı. Yarayan, Sergen için Galatasaray'dan 1.5 milyon dolar istediğini hatırlatarak, ‘‘Biz, bu paranın tamamını peşin istediğimiz için Galatasaray'la anlaşamadık. Eğer siz, şartlarımı kabul ederseniz, Sergen'i Beşiktaş'a veririz’’ dedi. Beşiktaşlı yöneticiler ise teklife sıcak baktıklarını ancak konuyu Yönetim Kurulu'nda görüşmeleri gerektiğini ifade ettiler. Takiddin Yarayan bunun üzerine, ‘‘Çarşamba günü Galatasaraylı yöneticilerle son kez görüşeceğiz. Siz de bu arada teklifimizi düşünün. Eğer Galatasaray, şartlarımızı kabul etmezse sizinle tekrar görüşürüz’’ cevabını verdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler