GeriSpor Üç yıldıza teklif
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Üç yıldıza teklif

TELEFON GÖRÜŞMESİ

Samsunsporlu Serkan, Celil ve Cenk'e İstanbul talip oldu. İstanbulspor Kulübü Başkanı Cem Uzan, Başkan İsmail Uyanık'la telefon görüşmesi yaptı. Cem Uzan, görüşmede transfer için masaya oturmaya hazır olduklarını bildirdi.

KAMP TÜRKİYE'DE

Başkan Uyanık ise bu konuda aceleci davranmayacaklarını belirterek,‘‘Teklifi değerlendireceğiz. Karar vermek için henüz erken’’ dedi. Bu arada Samsunspor'un Abant veya Gerede'de yeni sezona hazırlanacağı, 18 Haziran'da kampa gireceği bildirildi. Samsunspor kampının 13 gün süreceği açıklandı.

SERKAN GÖZDE

Sözleşmesi sürmesine rağmen transferin gözde isimlerinden biri de Serkan. Genç golcüyü Galatasaray'ın yanı sıra İstanbulspor da istiyor. Başkan Uyanık ise Serkan'ı gönderme niyetinde değil.

Samsun'da eski futbolcuya yardım

Samsunspor'un eski fubolcusu İsmail Taşdemir'e yapılacak akciğer nakli ameliyatı için gerekli 20 milyar lirayı toplamak amacıyla, Samsunspor Kulübü Halkla İlişkiler Kurulu, TÜFAD ve ASKF tarafından yardım kampanyası başlatıldı. Akbank Samsun Şubesi'ndeki (A-00-47306-6) no'lu hesaba Samsunspor Kulübü, 1 milyar lirayla katkıda bulundu.


False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle