« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Üç maçta şampiyon

F.Bahçe Teknik Direktörü, 2. devrenin başındaki Kasımpaşa, Karabük ve Trabzon maçlarının zor geçeceğini belirterek, bunlardan 9 puan almaları halinde şampiyonluk yolunun açılacağını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE Teknik Direktörü İsmail Kartal, ikinci devre 3 kritik maçları olduğunu bunlardan 9 puan alınması halinde şampiyonluk yolunun açılacağını söyledi. Futbolcularıyla değerlendirmelerde bulunan Kartal’ın dikkat çektiği maçlar, Kasımpaşa, Karabük ve Trabzonspor. Kasımpaşa ve Karabük karşısında genelde zorlanan Kanarya, Trabzonspor’a karşı ise eski hocası Ersun Yanal’a karşı mücadele verecek.
Kartal, oyuncularının üç maça hazırlığı için için mental ve fiziksel çalışmalar yapıyor.

KİLİT OYUNCUSU EMENİKE OLACAK

SARI lacivertlilerin idmanlarında geçen yıllara göre yüksek tempo Kartal’ı oldukça memnun ediyor. Kartal’ın bu üç kritik maç için kilit oyuncusu ise Emenike olacak. Kartal, Nijeryalıya özel çalışmalar da yaptırıyor. İyi bir ilk yarı geçirmeyen Emenike’nin ise hırsı ise gözlerden kaçmıyor. Arkadaşları Nijeryalıya sürekli moral veriyor. Kartal, antrenmanı Almanya’dan getirdiği yeni yardımcısı Ramazan Yıldırım ile birlikte çalıştırdı.

AĞIZ DALAŞI!

DÜNKÜ idmanda Emenike ile Alves ağız dalaşına girdi. İki futbolcu arasındaki tartışmayı araya giren arkadaşları Webo büyümeden önledi.

Yarışı F.Bahçe belirler

Çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Webo, “Kulübün tarihine adımı yazdırmaya odaklandım” dedi.

PIERRE Webo “Şampiyonluk yarışını Fenerbahçe belirler” dedi. Alanya’da iyi bir kamp geçirdiklerini belirten Kamerunlu, “Takım son derece konsantre olmuş vaziyette. Aramızda çok iyi bir atmosfer var. Ligin ikinci yarısına iyi başlamak istiyorum. Şampiyonluk hedefimize katkıda bulunmak istiyorum. Takım halinde şampiyonluk yolunda hep birlikte devam etmek istiyoruz” diye konuştu.

‘Küçük gözüken maçlar çok önemli’

Beşiktaş ve Galatasaray’a saygı duyduklarını kaydeden Webo, ”Çok iyi bir sezon geçiriyorlar. Sadece derbi odaklı düşünmüyoruz. Bizim için şampiyonluk yolunda daha küçük gözüken takımlarla oynayacağımız karşılaşmalar çok önemli. O maçları kazanmamız lazım” dedi. Sözleşmesine dair soru karşısındaysa Webo, “Takım hedefleri, kişisel hedeflerden önemlidir. Şampiyonluğa odaklandım. Fenerbahçe’nin tarihine adımı yazdırmaya odaklanmış durumdayım. Kafama takmıyorum. Her şey iyi giderse, benden memnunlarsa bununla ilgili konuşabiliriz” ifadelerini kullandı..

Kadlec: İki kupa neden olmasın

FENERBAHÇELİ Kadlec, iki kupaya da talip olduklarını söyledi. FBTV’ye konuşan Kadlec, “Biz aslında kendi aramızda konuştuğumuzda kupanın da bizim için önemi hakkında konuşuyoruz. Neden iki kupa almayalım sonuçta bir kupa bir kupadır… Şampiyon olursak gelecek yıl Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etme hakkı kazanacağız. Kulübümüz için de çok güzel olacağını düşünüyorum” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler