ARDAHAN HABERLERİ

Üç ilin elektrik arızalarının giderilmesinden onmar sorumlu

AA / Günay Nuh
29.02.2016 - 16:47Son Güncelleme :
Üç ilin elektrik arızalarının giderilmesinden onmar sorumlu
AA / Günay Nuh

ARDAHAN (AA) - Aras Elektrik Dağıtım AŞ (EDAŞ) Ardahan İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren "mobil kablo test aracı" ekibi, Ardahan dışında Kars ve Iğdır'daki elektrik arızalarına anında müdahale ediyor,

Aras EDAŞ Ardahan İl Müdürlüğü bünyesindeki "mobil kablo test aracı", elektrik arızalarının tespiti için Ardahan, Kars ve Iğdır illeri arasında mekik dokuyor.

Ekip sorumlusu Şahin Ponbe, AA muhabirine yaptığı açkılamada, araçlarıyla üç ilde hizmet verdiklerini ve elektrik arızalarının tespiti noktasında hatasız çalıştıklarını ifade etti.

Aracın sahip olduğu özellikle arızanın yerini "nokta atışı" şeklinde tespit edebildiklerini ve bu sayede zaman kaybını önlediklerini dile getiren Ponbe, tüm arızaların tespitini 15-30 dakika arasında yapabildiklerini söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ardahan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ardahan ilinden Üç ilin elektrik arızalarının giderilmesinden onmar sorumlu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 16 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Üç ilin elektrik arızalarının giderilmesinden onmar sorumlu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı