« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Üç golle başlamak güzeldi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ’ın başında çıktığı ilk maçtan galibiyetle ayrılan Mustafa Denizli, "Başlangıç olarak iyiydik. Çok kısa bir dönem Beşiktaş gibi oynadık. Skor yetti ama bana yetmedi" dedi. Denizli, şunları söyledi:

"Birkaç hafta sonra bu oyunla kazanırsak, kendi eleştirimizi yaparız. 13 dakikaya 3 gol sığdırarak şok bir başlangıca imza attık. Kontrolsüz enerji harcadık. Belli bölümlerde oyundan düştük. Özellikle birinci yarıdaki takım savunmasından memnunm. Bazı şeyler 3-5 günde değişmez. Sistemle anında oynayamazsınız.

Sistemimiz değişebilir

Son derece çok önemli bir maçtı. G.Birliği çok dişli bir rakipti. Başlangıcı 3 golle, özellikle de Ankara’da yapmak güzeldi.

Beşiktaş’ın kalıcı bir sistemi olmayacak. Haftaya değişebiliriz. Her hafta aynı rakiple oynamıyoruz. Zaten pozitif bir ekibiz. Bunu daha da geliştirmeliyiz. Önümüzde bize yetecek kadar zaman var. Gereğinden fazla pas hatası yaptık. Ama ben bunu zemine bağlıyorum. Aynısı rakip için de geçerli.

Final paslarını daha başarılı yapsaydık, daha fazla gol atabilirdik. Bazı bölümlerde fizik olarak düştük. Oyunun bazı bölümlerinden memnunum."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler