« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Üç dileğim de gerçekleşti

Tanju Çolak, "Söz Sende" programında üç büyük hayalinin gerçeğe dönüştüğünü açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Türk futbolunun efsane golcülerinden Tanju Çolak, "Söz Sende" programında üç büyük hayalinin gerçeğe dönüştüğünü açıkladı: Galatasaray'da oynamak, BMW almak ve Hülya Avşar'la olmak...
Yaşadıklarımdan pişman değilim
Tanju Çolak, programda "Hülya Avşar'la yaşadığın ilişkiden pişman mısın" sorusuna "Ben yaşadığım hiçbir şeyden pişman olmam. Zaten bugün beyaz dediğime yarın siyah dersem, Anadolu çocukluğum kalmamış olur. Yaşandı bitti, saygı duymak lazım" diye cevap verdi. Efsane golcü, "Peki eşini üzdüğüne pişman olmadın mı" sorusu karşısında ise "Oldum tabii. O da bir hanımefendi. 2 çocuğum var ve onlarla mutluyum, huzurluyum şimdi" dedi.
Ben kimsenin lafını dinlemem
Tanju Çolak, bir zamanlar en büyük hayalinin Avşar'la ilişki yaşamak olduğunu da itiraf etti: "Ben laf dinlemem, kendime yaşarım, kendime aitimdir. Kimse bana söz geçiremez. Bir işe karar verdiğim zaman 'Tamam, bu iş bitmiştir' derim. Ve o iş olur. Üç tane hayalim vardı zaten benim. Galatasaray'da oynamak, Hülya Avşar'la birlikte olmak ve üstü açık BMW otomobil almak. Sonuçta bu üç hayalim de gerçek oldu."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz