« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Üç büyükler'e tepki

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, 'Üç büyükler'in Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz ısrarına tepki göstererek, iki futbolcuyu da satmama konusunda kararlarının kesin olduğunu belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Süleyman Hurma, Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz'u satmama kararlarını çok uzun süre önce kamuoyuna açıkladıklarını ve bu konuda kararlılıklarının sürdüğünü ifade etti.

Bu konudaki kararlılıklarına rağmen halen iki futbolcu ile ilgili çıkan transfer haberlerinin ciddiyetsiz olduğunu vurgulayan Hurma, hangi takimden teklif gelirse gelsin iki futbolcuyu da kesinlikle satmayacaklarını kaydetti.

Hurma, Galatasaray'ın Gökhan ve Mehmet için, kadro dışı kalan Necati, Hasan Kabze, Cihan ve Orhan ile 1 milyon dolar teklif ettiği yönünde haberler çıktığının hatırlatılması üzerine şunları söyledi:
“Galatasaray'ın kadro dışı bıraktığı futbolcular bizi ilgilendirmez. Bize böyle bir teklif gelmedi. Teklif gelse bile bırakın bu futbolcuları tüm Galatasaray takımını bize teklif etseler, yine de bu iki futbolcumuzu vermeyeceğiz. Çünkü bu konudaki kararımızı daha önceden bildirmiştik. Buna rağmen bu konuda ısrarcı olmak gayri ciddilik olur.”

Her iki oyuncu için birçok Avrupa takımından da ciddi teklifler geldiğini hatırlatan Hurma, Gökhan ve Mehmet'i satma kararı alırlarsa iki futbolcunun da Avrupa takımlarında oynayacağını söyledi.

Avrupa takımlarının iki futbolcu için Türkiye'deki takımlardan çok yüksek fiyatlar teklif ettiklerini kaydeden Hurma, "İleride futbolcularımızı satma kararı alırsak, Gökhan ve Mehmet, üç büyüklerin hayal bile edemeyeceği rakamlar teklif eden Avrupa takımlarına gider. Bu oyuncularımız günün birinde bizden ayrılacak olursa Avrupa takımlarında başarıyla futbol oynarlar. Avrupa takımlarının bize teklif ettiği rakamları, Türkiye'de 3 büyükler hayal bile edemezler" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz