« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Üç büyüklerden bayram mesajları

Galatasaray, Fenrbahçe ve Beşiktaş, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle kendi resmi internet sayfalarından kutlama mesajı yayımladılar.

İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME
Kulüplerin internet sitelerinden yaptıkları mesajda şu ifadeler yer aldı;

GALATASARAY

"30 Ağustos Zafer Bayramını Kutluyoruz

Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde başlayan kurtuluş mücadelesi Türk ulusunun inancıyla birleşerek bundan 90 yıl önce büyük bir zafere dönüşmüştür. Bu zaferle, sadece vatan toprakları düşmandan kurtarılmamış, ulusumuzun bağımsızlık ve özgürlüğü tüm dünyaya duyurulmuştur.

Bu büyük zaferin 90. yıl dönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz.

FENERBAHÇE

"Ulusumuzun bağımsızlığı adına tarifsiz bir öneme sahip olan 30 Ağustos Zafer Bayramını, 90. yılında daha da içten daha da yürekten kutluyor; başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi şükranla anıyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu"

BEŞİKTAŞ

"Aziz vatan topraklarımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 90. yıldönümünde, tüm Türk milletinin Zafer Bayramı'nı kutluyorum.

Bu vesileyle En Büyük Beşiktaşlı Ulu Önder Atatürk'ün izinde olduğumuzu bir kez daha tekrarlarken, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum."

Fikret Orman

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı"

Bunları da Beğenebilirsiniz