« Hürriyet.com.tr
MENÜ

U-20 için son hazırlıklar yapılıyor

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası müsabakalarının yapılacağı 7 ilin vali ve belediye başkanları ile bir araya geldi.

AA
SON GÜNCELLEME
Bakanlık binasında gerçekleştirilen toplantıda, tribünlerin doldurulması amacıyla çaba gösterilmesi kararlaştırılırken, tek biletle iki maç birden izlenmesi de karara bağlandı.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın başkanlık ettiği toplantıya, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, TFF Başkanvekili Ufuk Özerten, Türkiye Amatör Sporcu Kulüpleri Konfederasyonu Genel Sekreteri Ali Düşmez de katıldı.
Bakan Kılıç, İstanbul 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları adaylık sürecinde, 7 ilde yapılan bu büyük organizasyon sebebiyle tüm dünyanın Türkiye’yi yakından takip edeceğini belirterek, 21 Haziran-13 Temmuz tarihlerinde yapılacak organizasyon için tüm illerde tanıtım kampanyaları düzenlenmesini istedi.

Toplantıya Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Rize Valisi Nurullah Çakır, Gaziantep Valisi Erdal Ata, Bursa Valisi Şehabettin Harput, Trabzon Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, Antalya Vali Yardımcısı Ali Balcıoğlu, Kayseri Büyükşehir Belediyespor AŞ Genel Müdürü Ali Üstünel, Trabzon Belediye Başkan Yardımcısı Osman Gökhan ve Trabzon Belediyesi Spor Etkinlikleri Koordinatörü Yaşar Ulusoy, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı ile Gaziantep Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Çubukça katıldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.