ERZURUM HABERLERİ

TYB Erzurum Şubesi Vali Altıparmak’ı Ziyaret Etti

IHA
03.09.2015 - 17:11Son Güncelleme :

TYB'DEN VALİ ALTIPARMAK'A ZİYARET

IHA

Türkiye Yazar Birliği Erzurum Şubesi Başkanı M. Hanefi İspirli, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak’a teşekkür ve nezaket ziyaretinde bulundu.
Kurulduğu 2004 yılından bu yana yürütülen faaliyetler hakkında Vali Altıparmak’a bilgi veren Şube Başkanı M. Hanefi İspirli, Erzurum’da kitaba, okumaya, yazmaya, eğitime büyük önem verdiklerini belirterek birçok alanda seminerler, konferanslar, paneller ve şiir şölenleri yaptıklarını dile getirdi.
Son üç yıldır Erzurum Valiliğine ait bir binada yürüttükleri “Söylenecek Çok Söz Var” programlarında 32 sohbet gerçekleştirdiklerini; bunların nicelik yerine niteliğin öne çıktığı sohbetler olduğunu söyledi. Hizmet verdikleri binanın yıkılacak olmasından dolayı bu faaliyetlerine ara vermek zorunda kaldıklarını hatırlatan İspirli Vali Altıparmak’a ev sahipliklerinden dolayı teşekkür etti.
Erzurum Valisi Dr.Ahmet Altıparmak ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek; Erzurum’un kadim bir şehir olmasının asıl sebebi kültüre, sanata, edebiyatçıya, şaire ve kitaba verdiği önemden kaynaklandığını söyledi.
Sivil Toplum Kuruluşlarının Erzurum için yapmaya çalıştıkları bütün faaliyetlerin bu şehrin güzel işler hanesine işlendiğini, şehirlerin bu tür kuruluşlarla marka şehir olma yolunda ilerleyebileceğini ifade eden Vali Altıparmak; valilik olarak Türkiye Yazar Birliği Erzurum Şubesi’nin yapacağı faaliyetlere desteklerinin devam edeceğini hatırlattı.
Türkiye Yazar Birliği Erzurum Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri; Yusuf Kotan, Ferit Karaköse, Yaşar Genç ve Harun Kazan’da Vali Altıparmak’a bugüne kadar kendilerine verilen destekten dolayı teşekkür ederek yeni projelerle çalışmalarına devam edeceklerini dile getirdiler.
Türkiye Yazar Birliği Erzurum Şube Başkanı M.Hanefi İspirli Erzurum Valisi Dr.Ahmet Altıparmak’a kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden TYB Erzurum Şubesi Vali Altıparmak’ı Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Eylül 2015 tarihinde saat 17 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TYB Erzurum Şubesi Vali Altıparmak’ı Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ
23 Kasım 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:17
 • Guneş
  07:02
 • Öğle
  12:12
 • İkindi
  14:45
 • Akşam
  17:02
 • Yatsı
  18:34
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı