Teknoloji Haberleri

  Twitter'ın görünümü tamamen değişiyor!

  Hürriyet Haber
  19.04.2016 - 07:27 | Son Güncelleme:

  Twitter, mobil uygulamalarının kullanıcı arayüzünde büyük değişiklikler yapıyor.

  Twitter, mobil uygulamalarında yakında bazı önemli değişiklikleri kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Yeni bir kullanıcı arayüzünü test etmeye başlayan Twitter'daki olası yenilikler arasında sekmeler, daha kolay bir navigasyon vehareketli bir eylem butonu yer alıyor.

  Twitterın en güçlü yanı zayıflıyorTwitter'ın en güçlü yanı zayıflıyor

  Mobil uygulamadaki bu yeni görünümün aslında masaüstü web versiyonuyla bazı benzerlikler taşıdığını söylemek mümkün. Zira söz konusu yeni arayüzde zaman çizelgesi için sekmeler, anlar (moments), bildirimler ve mesajlar en üstte yer alacak. Bununla birlikte kullanıcıların profil, öne çıkanlar ve diğer alanlar arasında daha hızlı bir geçiş yapması için de yine yukarıda bir navigasyon menüsü yer alacak.

  Kullanıcıların uygulamanın ve ekranın herhangi bir bölümünden anında tweet atabilmelerini sağlayan hareketli eylem butonu aslında ilk olarak Mart 2015'te test edilse de daha sonra bu özellikten vazgeçilmişti. Öyle görünüyor ki, Twitter benzer bir butonu şimdi yanıtla, retweet ve beğen tuşlarının arasına yerleştirecek.

  Facebook hesabı nasıl silinirFacebook hesabı nasıl silinir?

  Henüz tam olarak resmiyet kazanmayan bu güncellemelerin kullanıma sunulup sunulmayacağını görmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 30 SANSASYONEL TWITTER MESAJI

  Etiketler: sosyal medya
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı