Gündem Haberleri

  Twitter'dan enkaz altındakilere yardım istedi

  Hürriyet Haber
  23.10.2011 - 18:00 | Son Güncelleme:

  Van’da meydana gelen depremin ardından enkaz altına akrabaları olan bir kişi, Erciş ilçesinde yıkılan evin adresini vererek yardım istedi.

  Twitter’da çok sayıda kişi tarafından yeniden “tweetlenen” mesajda akrabalarının enkaz altında olduğunu belirten kişi, adres olarak “Zeynel Caddesi, aydınlar apartmanı” mevkiini verdi.

  Adresi, “Erciş Çarşı’nın içinde postanenin önündeki apartman” olarak da tarif eden Twitter kullanıcısı, teyzesi ve kuzenleriyle telefonla irtibat kurduğunu belirtiyor. Aynı kişi, enkaz altında olduğu belirtilen kişinin isimlerinin ise Zeynep ve Aynur Karataş olarak açıkladı.Van’da meydana gelen depremin ardından enkaz altına akrabaları olan bir kişi, Erciş ilçesinde yıkılan evin adresini vererek yardım istedi.

  Twitter’da çok sayıda kişi tarafından yeniden “tweetlenen” mesajda akrabalarının enkaz altında olduğunu belirten kişi, adres olarak “Zeynel Caddesi, aydınlar apartmanı” mevkiini verdi. Adresi, “Erciş Çarşı’nın içinde postanenin önündeki apartman” olarak da tarif eden Twitter kullanıcısı, teyzesi ve kuzenleriyle telefonla irtibat kurduğunu belirtiyor. Aynı kişi, enkaz altında olduğu belirtilen kişinin isimlerinin ise Zeynep ve Aynur Karataş olarak açıkladı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı