Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Twitter'da mesajlar için önemli yenilik geliyor

  Hürriyet Haber
  31 Mayıs 2017 - 09:37Son Güncelleme : 31 Mayıs 2017 - 09:37

  Twitter, direkt mesajlar için filtreleme özelliğinin duyurusunu gerçekleştirdi. İşte takip edilmeyen kişilerden gelen mesajları filtreleme imkanı sunan yeni özelliğin detayları!

  Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter, yeni güncellemeler ile kullanıcıların istekleri doğrultusunda kendisini geliştirmeye devam ediyor.

  DM işlevini Facebook Messenger ve WhatsApp gibi günlük hayatta kişilerin birbirleri arasında iletişimini sağladığı bir platforma dönüştürmek isteyen Twitter, mesajlar için filtreleme özelliğini duyurdu.

  Peki, Twitter'ın mesajları filtreleme seçeneği kullanıcılara nasıl bir avantaj sağlayacak? Gelin, bu sorunun cevabını hep birlikte verelim.

  Takip etmediğiniz kişilerin size mesaj göndermesine imkan tanıyan bu özellik, gönderilen mesajı görüntüledikten sonra kabul etme veya mesajı doğrudan silme seçeneği sunuyor.

  Twitter'ın bu yeni özelliğini aktif etmek için Ayarlar bölümünde bulunan Gizlilik ve Güvenlik sekmesi altında bulunan Herhangi birinden Direkt Mesaj al seçeneğini işaretlemek yeterli.

  Böylece Instagram veya Facebook'ta olduğu gibi sizlere herkesin mesaj atabilmesine izin verebiliyor, ancak kiminle iletişim kurmak istediğinize kendiniz karar veriyorsunuz.

  Kullanıcının gönderdiği mesajı silmeniz durumunda, size mesaj göndermeye devam edebiliyor, ancak yine izin vermeniz isteniyor.

  Kabul et seçeneğini tercih ettiğinizde ise, bundan sonra size göndereceği tüm mesajlar doğrudan ulaşıyor.

  Twitter bir gidiyor bir geliyor Kullanıcılar erişim sıkıntısı yaşıyor
  Twitter bir gidiyor bir geliyor! Kullanıcılar erişim sıkıntısı yaşıyor
  Tüm zamanların en çok retweet edilen tweet’i liseli gencin oldu
  Twitter 24 saat canlı haber kanalı açacak
  Etiketler: twitter , sosyal medya , internet
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı