ANKARA HABERLERİ

Twitterda adam öldürüyorlar!

Hürriyet Haber
19.09.2012 - 05:55Son Güncelleme :
Hürriyet Haber

NİHAT Doğan'ın Türk tiyatrosunun usta oyuncusu Erol Günaydın'ı twitterda öldü ilan etmesinin ardından, halk ozanı Neşet Ertaş da sosyal medyada yayılan bir rivayetle bir ay içinde ikinci kez 'öldüğü yönünde haberlere tepki gösterdi. Haberlerini hasta yatağında yaptığı açıklama ile cevap verdi. İzmir'de özel bir hastanede tedavisi devam eden Ertaş, yine aynı mecradan sevenlerine seslenerek, "Duydum ki yine öldü haberlerim çıkmış. Daha önce de bu tür asılsız haberler çıkmıştı. Bu haberler beni çok üzmektedir" diyerek sitem etti.

27 Ağustos'tan beri sürüyor

"Bozkırın tezenesi" Ertaş, 27 Ağustos'ta da "öldü" söylentileriyle karşılaşmıştı. Ünlü ozan, resmi twitter hesabından bu durumu yalanlamış ve "İki gündür bazı yerlerde öldü haberlerim çıkmakta. Daha önce de bu tür asılsız haberler çıkmış. Bu asılsız haberler beni çok üzmüştür. Sevenlerim merak etmesin iyiyim. Daha sizlere çok konserler vereceğim. Sevgiyle kalın" demişti.

Sağlığımız bizden sorabilirsiniz

Aynı haber akşam saatlerinde tekrar yayılınca Neşet Ertaş, hasta yatağından yeni bir duyuru yapmak zorunda kaldı. Bu yalan haberlere üzüntüsünü ve sitemini dile getiren Ertaş, "Merhaba sevenlerim. Duydum ki yine öldü haberlerim çıkmış. Daha önce de bu tür asılsız haberler çıkmıştı. Bu haberler beni çok üzmektedir. Benimle ilgili sağlıklı haberleri buradan alabilirsiniz. Sevenlerim merak etmesin iyiyim. Sevgiyle kalın" dedi.

Eşini de bizi de çok üzüyorlar

Ertaş'ın menajeri Gülsüm Sarıkaya ise "Haberlere eşi Seyhan Hanım da çok üzüldü ve şaşırdı. Niye böyle sürekli yalan haberler çıkıyor anlamakta zorlanıyoruz. Usta'nın sevenleri içini rahat tutsun. O hastalığı kendisine kesinlikle yakıştırmıyor ve sağlığına yeniden kavuşarak konserlere çıkacağına emin. Bizim isteğimiz halkımızın bu tür yalan haberlere itibar etmemeleri. Sevenleri üzülürse Usta daha fazla üzülecektir" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Twitterda adam öldürüyorlar! hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Eylül 2012 tarihinde saat 05 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Twitterda adam öldürüyorlar! haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı