MENÜ
EUROSPORT 1 YAYIN AKIŞI
  • 00:00
    Alp Disiplini
    Alp Disiplini
    Saat: 00:00 - 00:30 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Erkekler Dev Slalom İlk Ayak - Are / İsviçre
  • 00:30
    Alp Disiplini
    Alp Disiplini
    Saat: 00:30 - 01:00 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Erkekler Dev Slalom 2. Ayak - Are / İsviçre
  • 01:00
    Kayakla Atlama
    Kayakla Atlama
    Saat: 01:00 - 01:55 (55 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Willingen / Almanya
  • 01:55
    Haberler
    Haberler
    Saat: 01:55 - 02:00 (5 dakika)
    Tür: Haber & Aktüalite
    Özet:
  • 02:00
    Formula E
    Formula E
    Saat: 02:00 - 02:30 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Mexico City / Meksika
  • 02:30
    Biatlon
    Biatlon
    Saat: 02:30 - 03:30 (60 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Soldier Hollow / Abd
  • 03:30
    Snooker
    Snooker
    Saat: 03:30 - 05:00 (90 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Cardiff / Galler
  • 05:00
    Kayakla Atlama
    Kayakla Atlama
    Saat: 05:00 - 06:00 (60 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Willingen / Almanya
  • 06:00
    Alp Disiplini
    Alp Disiplini
    Saat: 06:00 - 06:30 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Erkekler Dev Slalom 2. Ayak - Are / İsviçre
  • 06:30
    Snooker
    Snooker
    Saat: 06:30 - 08:30 (120 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Cardiff / Galler
  • 08:30
    Biatlon
    Biatlon
    Saat: 08:30 - 09:30 (60 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Soldier Hollow / Abd
  • 09:30
    Kayakla Atlama
    Kayakla Atlama
    Saat: 09:30 - 10:30 (60 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Willingen / Almanya
  • 10:30
    Alp Disiplini
    Alp Disiplini
    Saat: 10:30 - 11:00 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Erkekler Dev Slalom 2. Ayak - Are / İsviçre
  • 11:00
    Biatlon
    Biatlon
    Saat: 11:00 - 12:00 (60 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Soldier Hollow / Abd
  • 12:00
    Alp Disiplini
    Alp Disiplini
    Saat: 12:00 - 12:45 (45 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Erkekler Dev Slalom 2. Ayak - Are / İsviçre
  • 12:45
    Alp Disiplini
    Alp Disiplini
    Saat: 12:45 - 14:15 (90 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: Kadınlar Slalom 1. Ayak - Are / İsveç
  • 14:15
    Kayaklı Koşu
    Kayaklı Koşu
    Saat: 14:15 - 16:15 (120 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: Sprint Serbest Disiplin - Cogne / İtalya
  • 16:15
    Alp Disiplini
    Alp Disiplini
    Saat: 16:15 - 17:45 (90 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: Kadınlar Slalom 2. Ayak - Are / İsveç
  • 17:45
    Kayakla Atlama
    Kayakla Atlama
    Saat: 17:45 - 19:45 (120 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: Willingen / Almanya
  • 19:45
    Biatlon
    Biatlon
    Saat: 19:45 - 20:45 (60 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: Soldier Hollow / Abd
  • 20:45
    Kayaklı Koşu
    Kayaklı Koşu
    Saat: 20:45 - 21:00 (15 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Sprint Serbest Disiplin - Cogne / İtalya
  • 21:00
    Formula E
    Formula E
    Saat: 21:00 - 22:00 (60 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: Mexico City / Meksika
  • 22:00
    Haberler
    Haberler
    Saat: 22:00 - 22:05 (5 dakika)
    Tür: Haber & Aktüalite
    Özet:
  • 22:05
    Tüm Sporlar
    Tüm Sporlar
    Saat: 22:05 - 22:15 (10 dakika)
    Tür: Spor
    Özet:
  • 22:15
    Binicilik
    Binicilik
    Saat: 22:15 - 23:45 (90 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Hong Kong (bant)
  • 23:45
    Biatlon
    Biatlon
    Saat: 23:45 - 00:45 (60 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: Soldier Hollow / Abd