MENÜ
EUROSPORT 1 YAYIN AKIŞI
  • 01:55
    Haberler
    Haberler
    Saat: 01:55 - 02:00 (5 dakika)
    Tür: Haber & Aktüalite
    Özet:
  • 02:00
    Biatlon
    Biatlon
    Saat: 02:00 - 02:30 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Kadınlar 10 Km Takip - Pokljuka - Slovenya
  • 02:30
    Kayaklı Koşu
    Kayaklı Koşu
    Saat: 02:30 - 03:00 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Beitostolen - Norveç
  • 03:00
    Kış Sporları
    Kış Sporları
    Saat: 03:00 - 03:25 (25 dakika)
    Tür: Spor
    Özet:
  • 03:25
    Haberler
    Haberler
    Saat: 03:25 - 03:30 (5 dakika)
    Tür: Haber & Aktüalite
    Özet:
  • 03:30
    Snooker
    Snooker
    Saat: 03:30 - 05:00 (90 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: 3. Gün - Glasgow - Birleşik Krallık
  • 05:00
    Kayaklı Koşu
    Kayaklı Koşu
    Saat: 05:00 - 05:30 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Beitostolen - Norveç
  • 05:30
    Formula E
    Formula E
    Saat: 05:30 - 06:30 (60 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Eurosport'la sporu canlı yaşayın...
  • 06:30
    Snooker
    Snooker
    Saat: 06:30 - 08:30 (120 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: 3. Gün - Glasgow - Birleşik Krallık
  • 08:30
    Kış Sporları
    Kış Sporları
    Saat: 08:30 - 09:00 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet:
  • 09:00
    Alp Disiplini
    Alp Disiplini
    Saat: 09:00 - 09:30 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Erkekler Slalom 2. Ayak - Val D'isere - Fransa
  • 09:30
    Biatlon
    Biatlon
    Saat: 09:30 - 10:00 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Kadınlar 10 Km Takip - Pokljuka - Slovenya
  • 10:00
    Biatlon
    Biatlon
    Saat: 10:00 - 10:30 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Erkekler 12,5 Km Takip - Pokljuka - Slovenya
  • 10:30
    Snooker
    Snooker
    Saat: 10:30 - 12:00 (90 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: 3. Gün - Glasgow - Birleşik Krallık
  • 12:00
    Formula E
    Formula E
    Saat: 12:00 - 12:30 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Eurosport'la sporu canlı yaşayın...
  • 12:30
    Biatlon
    Biatlon
    Saat: 12:30 - 13:00 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Kadınlar 10 Km Takip - Pokljuka - Slovenya
  • 13:00
    Biatlon
    Biatlon
    Saat: 13:00 - 13:30 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Erkekler 12,5 Km Takip - Pokljuka - Slovenya
  • 13:30
    Kış Sporları
    Kış Sporları
    Saat: 13:30 - 14:00 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet:
  • 14:00
    Alp Disiplini
    Alp Disiplini
    Saat: 14:00 - 15:30 (90 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: Erkekler İniş Antrenmani - Val Gardena-groeden - İtalya
  • 15:30
    Biatlon
    Biatlon
    Saat: 15:30 - 16:00 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Erkekler 12,5 Km Takip - Pokljuka - Slovenya
  • 16:00
    Biatlon
    Biatlon
    Saat: 16:00 - 17:30 (90 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: Kadınlar 7,5 Km Sprint - Hochfilzen - Avusturya
  • 17:30
    Snooker
    Snooker
    Saat: 17:30 - 20:00 (150 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: 4. Gün - Glasgow - Birleşik Krallık
  • 20:00
    Formula E
    Formula E
    Saat: 20:00 - 20:30 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Eurosport'la sporu canlı yaşayın...
  • 20:30
    Snooker
    Snooker
    Saat: 20:30 - 21:40 (70 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: 4. Gün - Glasgow - Birleşik Krallık
  • 21:40
    Haberler
    Haberler
    Saat: 21:40 - 21:45 (5 dakika)
    Tür: Haber & Aktüalite
    Özet:
  • 21:45
    Snooker
    Snooker
    Saat: 21:45 - 01:55 (250 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: 4. Gün - Glasgow - Birleşik Krallık