EUROSPORT YAYIN AKIŞI
  • 00:00
    FIM DÜNYA DAYANIKLILIK ŞAMP.
    FIM DÜNYA DAYANIKLILIK ŞAMP.
    Saat: 00:00 - 00:30 (30 dakika)
    Tür:
    Özet: EWC ALL ACCESS
  • 00:30
    Spor Otomobil
    Spor Otomobil
    Saat: 00:30 - 01:30 (60 dakika)
    Tür:
    Özet: BLANCPAIN DAYANIKLILIK SERİLERİ - LE CASTELLET / FRANSA
  • 01:30
    TENİS: ATP EASTBOURNE
    TENİS: ATP EASTBOURNE
    Saat: 01:30 - 02:30 (60 dakika)
    Tür:
    Özet: 2. GÜN - EASTBOURNE / İNGİLTERE (TEKRAR)
  • 02:30
    Bisiklet
    Bisiklet
    Saat: 02:30 - 03:30 (60 dakika)
    Tür:
    Özet: KLASİKLER - EN İYİLER
  • 03:30
    KIŞ SPORLARI: CHASING HISTORY
    KIŞ SPORLARI: CHASING HISTORY
    Saat: 03:30 - 04:00 (30 dakika)
    Tür:
    Özet:
  • 04:00
    TENİS: ATP EASTBOURNE
    TENİS: ATP EASTBOURNE
    Saat: 04:00 - 05:30 (90 dakika)
    Tür:
    Özet: 2. GÜN - EASTBOURNE / İNGİLTERE (TEKRAR)
  • 05:30
    FIA DÜNYA TURİNG OTOMOBİL ŞAMP
    FIA DÜNYA TURİNG OTOMOBİL ŞAMP
    Saat: 05:30 - 06:15 (45 dakika)
    Tür:
    Özet: AÇILIŞ YARIŞI - VILA-REAL / PORTEKİZ (TEKRAR)
  • 06:15
    FIA DÜNYA TURİNG OTOMOBİL ŞAMP
    FIA DÜNYA TURİNG OTOMOBİL ŞAMP
    Saat: 06:15 - 07:00 (45 dakika)
    Tür:
    Özet: ANA YARIŞ - VILA-REAL / PORTEKİZ (TEKRAR)
  • 07:00
    N.Y RED BULLS - N.Y CITY
    N.Y RED BULLS - N.Y CITY
    Saat: 07:00 - 08:00 (60 dakika)
    Tür:
    Özet: MLS 17. HAFTA - A.B.D (TEKRAR)
  • 08:00
    TENİS: ATP EASTBOURNE
    TENİS: ATP EASTBOURNE
    Saat: 08:00 - 09:30 (90 dakika)
    Tür:
    Özet: 2. GÜN - EASTBOURNE / İNGİLTERE (TEKRAR)
  • 09:30
    FIA DÜNYA TURİNG OTOMOBİL ŞAMP
    FIA DÜNYA TURİNG OTOMOBİL ŞAMP
    Saat: 09:30 - 10:00 (30 dakika)
    Tür:
    Özet: WTCC ALL ACCESS
  • 10:00
    FIM DÜNYA DAYANIKLILIK ŞAMP.
    FIM DÜNYA DAYANIKLILIK ŞAMP.
    Saat: 10:00 - 10:30 (30 dakika)
    Tür:
    Özet: EWC ALL ACCESS
  • 10:30
    KIŞ SPORLARI: CHASING HISTORY
    KIŞ SPORLARI: CHASING HISTORY
    Saat: 10:30 - 11:00 (30 dakika)
    Tür:
    Özet:
  • 11:00
    FUTBOL: MLS ÖZETLER
    FUTBOL: MLS ÖZETLER
    Saat: 11:00 - 11:30 (30 dakika)
    Tür:
    Özet:
  • 11:30
    TENİS: ATP EASTBOURNE
    TENİS: ATP EASTBOURNE
    Saat: 11:30 - 13:00 (90 dakika)
    Tür:
    Özet: 2. GÜN - EASTBOURNE / İNGİLTERE (TEKRAR)
  • 13:00
    TENİS: ATP EASTBOURNE
    TENİS: ATP EASTBOURNE
    Saat: 13:00 - 20:55 (475 dakika)
    Tür:
    Özet: 3. GÜN - EASTBOURNE / İNGİLTERE (CANLI)
  • 20:55
    Haberler
    Haberler
    Saat: 20:55 - 21:05 (10 dakika)
    Tür:
    Özet:
  • 21:05
    BİSİKLET: FRANSA TURU
    BİSİKLET: FRANSA TURU
    Saat: 21:05 - 22:00 (55 dakika)
    Tür:
    Özet: ULUSAL TURLAR - EN İYİLER
  • 22:00
    SNOOKER: RIGA MASTERS
    SNOOKER: RIGA MASTERS
    Saat: 22:00 - 23:00 (60 dakika)
    Tür:
    Özet: FİNAL - RİGA / LETONYA (TEKRAR)
  • 23:00
    KIŞ SPORLARI: CHASING HISTORY
    KIŞ SPORLARI: CHASING HISTORY
    Saat: 23:00 - 23:30 (30 dakika)
    Tür:
    Özet:
  • 23:30
    FUTBOL: FIFA
    FUTBOL: FIFA
    Saat: 23:30 - 23:55 (25 dakika)
    Tür:
    Özet:
  • 23:55
    Haberler
    Haberler
    Saat: 23:55 - 00:05 (10 dakika)
    Tür:
    Özet: