Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Tüzmen Başbakan'a ne gösterdi?

  Aysel ALP / hurriyet.com.tr
  16 Mayıs 2011 - 11:52Son Güncelleme : 16 Mayıs 2011 - 11:52

  TOBB'un bugün yapılan 66'ıncı Genel Kurulu'nda eski bakanlardan Kürşat Tüzmen, Başbakan ile hararetle sohbet ederken Erdoğan'a telefonundan birşeyler gösterdi.

  Tüzmen, dün akşam TOBB resepsiyonunda da Zafer Çağlayan'ın yanına gelerek  "Sana birşey göstereceğim hayretler içerisinde kalacaksın" diyerek cep telefonundan birşeyler göstermişti. Ancak bu görüntüleri basın mensupları ile paylaşmamıştı. Tüzmen'in Başbakan'a aynı görüntüleri gösterdiği tahmin ediliyor.

  LİDERLER TOBB TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ - FOTO GALERİ  

   

  Birbirlerinin yüzüne bakmadılar 

  TÜZMEN KILIÇDAROĞLU İLE KARŞILAŞTI

  Dün Mersin mitinginde Başbakan Erdoğan’a yüklenirken "Yürekli adamsan yolsuzluğa bulaşan bakanlarını tek tek millete anlat. Kürşad Tüzmen, Hilmi Güler, Kemal Unakıtan, çıkın konuşun" diyen Kılıçdaroğlu bugün TOBB Genel Kurulu'nda Kürşad Tüzmen'le karşılaştı. İkili birbirine sarılıp öpüştü.

  Tüzmen gazetecilere CHP lideri ile ayaküstü ne konuştuğunu da anlattı. Tüzmen, Kılıçdaroğlu'na ''Kemal Bey ben müsteşarken sen genel müdürdün. Bir lafın varsa bana söyle. Tanıdığım kadarıyla sen dürüst adamsın. Sen beni nasıl bilirsin?'' diye sorduğunu, CHP liderinin ise ''Seni de dürüst bilirim'' yanıtını verdiğini aktardı. Kılıçdaroğlu'na cevaben ''Bu cevaptan sonra konuşacak bir şeyimiz kalmadı'' dediğini belirten Tüzmen, CHP liderinin de ''Lafım sana değil'' ifadesini kullandığını vurguladı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı