Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Tüylerim diken diken oldu"

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları'nda Türkiye'yi temsil eden sporcularla gurur duyduğunu ve madalya alanların kendilerine büyük mutluluk yaşattığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yıldırım, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, sporcuları kutlayarak, “2012 Londra Olimpiyat Oyunları'nda ay-yıldızı taşıyan sporcularımızın hepsiyle ayrı ayrı, sonuç ne olursa olsun gurur duyuyor, temsilleri nedeniyle kendilerine teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

“Rıza Kayaalp ve Servet Tazegül'ün tüylerimizi diken diken eden başarısı bir yana kızlarımızın zaferleri bizlere apayrı bir mutluluk yaşattı” diyen Yıldırım, açıklamasında ayrıca şu görüşlere yer verdi: “Nevin Yanıt'ın son çizgiye kadar taşıdığı inancı inancımız, Gamze ve Aslı'nın ilk iki sırayı alırken takım ruhunu Londra'ya taşıması mutluluğumuz, gencecik bir kızımızın Nur Tatar'ın finale uzanan adımları gururumuz oldu. Sizlerle gurur duyuyoruz, emekleriniz gözyaşlarımız oldu. Bu akşam, yüksek atlama tarihinde finale kalan 'İlk Türk Sporcu'; Burcumuzun heyecanı ile ekran başına geçeceğiz. Dalında, ülkemize ilkleri yaşatan Burcu Ayhan'a başarılar diliyor; sonuç ne olursa olsun Burcumuzla gurur duyduğumuzu yinelemek istiyorum."

Bunları da Beğenebilirsiniz