ANTALYA HABERLERİ

Tütüncü liselileri dinledi

DHA
27.03.2016 - 12:30Son Güncelleme :
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, liseli öğrencilerin aydınlatma, ulaşım ve emniyetle ilgili şikayetlerine çözüm bulunması için toplantı düzenliyor.

Başkan Hakan Tütüncü, 'Gençlik Buluşmaları' adı altında liselerde yaptığı söyleşileri, Prof. Dr. Tuğgeneral Cevdet Demirkol- Ayhan Demirkol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Şehit Ömer Dikmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde sürdürdü. Neşeli bir ortamda gerçekleşen söyleşilerde Tütüncü, öğrencilerin fikirlerini dinledi, eğitim ve şahsıyla ilgili soruları yanıtladı.

Gençlik buluşmasında öğrenciler, okullarıyla ilgili isteklerini de Tütüncü'ye iletti. Tütüncü de talepleri karşılamak için gereken çalışmaları yapacaklarını öğrencilere aktardı.

Başkan Tütüncü, daha önceki lise ziyaretinde öğrencilerin çözüm istediği şehir içi ulaşım, emniyet ve aydınlatma ile ilgili şikayetleri bu gençlik buluşmasında da muhatap oldu. Şehir içi ulaşım, emniyet ve aydınlatma sorunlarına çözüm bulunması amacıyla toplantı düzenleyeceklerini aktaran Tütüncü, "28 Mart Pazartesi günü belediye meclis salonunda yapacağımız toplantıya ilçemizdeki liselerin öğrenci temsilcileri, liselerin müdürleri, Büyükşehir Belediyesi'nin ulaşımla ilgili bürokratları, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Emniyet Müdürü ve CLK Akdeniz yetkilileri katılacak. Toplantıda öğrenci temsilcileri, öğrencilerin şikayetçi olduğu konuları kamu kurumlarının yetkilerine anlatacak" dedi.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Tütüncü liselileri dinledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2016 tarihinde saat 12 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tütüncü liselileri dinledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı