DÜZCE HABERLERİ

Türkyılmaz, Kurum Müdürlerini Gezdi

IHA
25.02.2015 - 14:18Son Güncelleme :

FOTO: AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI HASAN TÜRKYILMAZ, ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ, GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ, KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ VE DÜZCE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET ETTİ.

IHA

AK Parti Düzce Milletvekili aday adayı Hasan Türkyılmaz, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, KOSGEB Müdürlüğü ve Düzce Orman İşletme Müdürlüğüne ziyaret etti.
Teşkilat ziyaretlerini tamamlayan Milletvekili aday adayı Hasan Türkyılmaz, dur durak bilmeden bu kez kurumları ziyaret ediyor ve kurum müdürlerinden bilgiler alıyor.
İŞ-KUR’A ZİYARET
Türkyılmaz, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdür Vekili Lütfi Güleç’i makamında ziyaret ederek Düzce’nin işsizlik oranları ve iş istihdam imkanları konularında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.
Türkyılmaz “Türkiye’de TUİK verilerine göre yüzde 9.5 olan işsizlik oranının Düzce’mizde yüzde 8.7 olması bir veri olarak ülke ortalamasından düşük olsa da yüzde 8.7’lik işsizlik oranının biz siyasilere büyük bir sorumluluk yüklendiği aşikardır. İşsiz kardeşlerimize devletimizin bu birimi ve yatırımcılar ve yeni istihdam yolları üreterek katkı vermek siyasal kimlik sahibi bir kardeşiniz olarak benim asıl meselemdir” dedi.
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET
Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’yi makamında ziyaret eden Türkyılmaz Düzce’nin Gençlik ve Spor alanındaki çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Türkyılmaz “Müdürümüz ile birlikte karşılıklı olarak Düzce gençliğine ve sporcu kardeşlerimiz ve kulüplere neler yapabileceğini değerlendirdik. Aynı zamanda Ormanspor Kulüp başkanı da olmam hasebiyle gençlerimizin ve spor camiamızın durumunu en iyi bilenlerden birisiyim. İl Müdürümüze, gençlerimize, sporcu ve sporu seven kardeşlerimize her zaman müteşekkirim ve yanındayım.
İl müdürümüze zaman ve bilgi aktarımı için teşekkür ediyorum” dedi.
DÜZCE VE DÜZCELİNİN YANINDAYIM
Türkyılmaz, KOSGEB Müdürü Asım Türkmen’i ziyaret etti. Küçük ve orta ölçekli işletmeleri geliştirme ve destekleme idaresi başkanlığına bağlı olan birimin Düzce’de girişimciler ve işletmelere 6 destek programı ile verdikleri ve vermek için yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişi yaptı.
Türkyılmaz “Özellikle işletmecilerimize girişimcilik işbirliği güç birliği ve Genel Destek programlarında ciddi katkılarının olduğunu ve olabileceğini değerlendirdik. Değerli müdürümüz ve ekibine ve Düzceli İşletme Sahibi kardeşlerimize bu imkanların kullanılmasında ve istihdamın oluşmasındaki katkılarından ötürü teşekkür ediyorum. Başarılarının devamı ile Düzce’nin ve Düzcelinin hizmetinde olmaya devam edeceğimizi belirtmek istiyorum” dedi.
ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET
Türkyılmaz, Düzce Orman İşletme Müdürü Selçuk Yıldız’ı makamında ziyaret etti. Türkyılmaz İşletme Müdürü ve çalışma arkadaşlarını ziyaret ederek talep ve önerilerini aldı ve “Arkadaşlarımıza çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Türkyılmaz, Kurum Müdürlerini Gezdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 14 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türkyılmaz, Kurum Müdürlerini Gezdi haberi güncellenecektir.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
25 Kasım 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:01
 • Guneş
  07:47
 • Öğle
  12:54
 • İkindi
  15:22
 • Akşam
  17:39
 • Yatsı
  19:13
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı