« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Türk'ün Türk'ten başka dostu yok"

Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’nde Manchester United’a karşı oynadığı futbol ve hakemin kararlarını sportstv’ye değerlendiren Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ve Abdurrahim Albayrak umutlu konuştular.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Aysal, gruptan çıkma konusunda tereddütleri olmadığını ifade ederken, Albayrak, maçta verdiği kararlarla tartışılan Alman hakem Stark için, “Türk’ün Türk’ten başka dostu yok” dedi.
 
“Maç eşit güçlerin mücadelesi şeklinde cereyan etti” diyen Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Sportstv’ye “Maç Manchester United’in galibiyetiyle bitti, futbolun adeleti böyleymiş. Çok güzel bir maçtı çok heyecan vericiydi fakat  netice bizim için tatmin edici olmadı. Takımımız gelecek için büyük ümit verdi” dedi.
 
“GRUPTAN RAHAT ÇIKARIZ”

Galatasaray’ın Machester United, Braga ve Cluj’un olduğu gruptan rahatça çıkacak güce sahip olduğunu ifade eden Aysal, sözlerine şöyle devam etti: “Gruptan çıkma konusunda hiçbir endişe taşımıyorum.  Manchester United karşısında izlediğimiz Galatasaray,  beklentilerimizi karşıladı. Bu takım hak ettiği yerlere mutlaka gelecek. Herkes Galatasaray gerçeğini gördü. İnancımız tam.”

“TÜRK’ÜN TÜRK’TEN BAŞKA DOSTU YOK”

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak ise, “Manchester United karşısında oynadığımız oyunla Galatasaray’ın ne denli güçlü bir takım olduğunu tüm dünyaya gösterdik. İngiltere’de kaybettik ama hakemin kararları ortada. Bir kez daha gördük ki; Türk’ün Türk’ten başka dostu yok. Mağlubiyeti hak etmeyen bir oyun oynadık. Galatasaray’ın bu ligde neler yapacağını herkes gördü” dedi.

GRUPTAN MANU VE BİZ ÇIKARIZ

Albayrak, Galatasaray’ın gruptaki şansı içinse, şunu söyledi: “Bu gruptan çıkacak takımlar belli; Manchester United ve Galatasaray.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz