« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Türkler sadece resmi sitemizi hacklemedi"

Spartak Moskova fun club direktörü Oleg Semyonov, resmi internet sayfalarının yanı sıra resmi Facebook sayfalarının da hacklendiğini söyledi.

SİYAMEND KAÇMAZ - MOSKOVA / DHA
SON GÜNCELLEME
Semyonov, yaptığı açıklamada Şükrü Saracoğlu'nda oynayacakları rövanş karşılaşması için maksimum güvenlik önlemeleri alınacağını belirterek taraftarın gönlüne de su serpti.

Rus spor haber sitesi championat.com'a değerlendirmede bulunan Semyonov, bugün kırmızı-beyazlıların resmi internet sitesine gerçekleştirilen hacker saldırısını hatırlatarak yaptığı açıklamada, "Türk tarafı bize güvenlik garantisi verdi. Yanımızda Rus polisi götürüp götürmemek konusunda karar vereceğiz. UEFA'da olayın farkında. Şunu da belirtmek gerekir ki bu saldırı sadece kulübün resmi sitesine değil aynı zamanda resmi Facebook sayfasına da gerçekleştirildi. Anlaşıldı ki Spartak taraftarı için İstanbul'a gitmek tehlikeli olacak. Hatırlanacağı üzere daha önce İngiliz taraftarları yaralanmıştı. CSKA'lılar da aynı şekilde. Kimse İstanbul'da rahat gezmeyi beklemiyor. Ama Spartak Moskovalı taraftarların güvenliği için her türlü tedbiri almaya çalışacağız" dedi.

Bu arada kırmızı-beyazlı kulübün resmi Facebook sayfasında Türk taraftarlar ile Rus taraftarlar arasında sözlü atışmalar devam ediyor.

SEN MİSİN TÜRK BAYRAĞI YAKAN

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler