BALIKESİR HABERLERİ

Türkkep İle İşbirliği Protokolü İmzalandı

IHA
16.09.2015 - 11:23Son Güncelleme :

BURHANİYE TİCARET ODASI PROTOKOL İMZALADI.

IHA

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Ticaret Odası ile Türkkep firması arasında e-fatura, e-imza, e-defter, e-arşiv hizmetlerinde oda üyelerine indirim yapılmasına dair işbirliği protokolü imzalandı. Burhaniye Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Sarıbaş ile TÜRKKEP Ege Bölge Müdürü Adnan Tosunoğlu ’nun imzalamış olduğu protokol bir yıl süreyle geçerli olacak.
Bir yıl boyunda geçerli olacak bu protokol gereğince Türkkep firması;
Kep ve E-İmza ( Kayıtlı Elektronik Posta)E-Fatura,E-Defter-Arşivfiys (Fatura İleti Yönetim Sistemi) E-Şirket Paketie-Mutabakat hizmetlerinde Burhaniye Ticaret Odası Üyelerine özel %10 indirim uygulayacak. Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Sarıbaş, protokolün hayırlı olmasını diledi. Sarıbaş,” 28036 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ve Elektronik Tebligat (e-Tebligat) ile ilgili yasal düzenlemeler uyarınca; tebligatların elektronik ortamda gönderilebilmesi için KEP adresine ihtiyaç duyulduğundan, yetkili kayıtlı elektronik posta hizmet sağlayıcısı (KEPHS) kurumlardan KEP adresleri alınması gerekmektedir. Ayrıca, 2014 brüt satış hasılatı 10 Milyon TL ve üzeri olan mükellefler, 01.01.2016 tarihinden itibaren; 2014’ü müteakip hesap dönemleri brüt satış hasılatı 10 Milyon TL ve üzeri olan mükellefler ise ilgili hesap dönemine ilişkin gelir/kurumlar vergisi beyannamesinin verileceği tarihi takip eden hesap döneminin başından itibaren elektronik fatura ve elektronik defter uygulamasına geçmek zorundadır Burhaniye Ticaret Odası üyelerimizin, TÜRKKEP Ürün ve Hizmetlerini %10 indirimli olarak kullanabilmeleri için, BTO15001 nolu indirim kodu ile Türkkep firmasına başvurabileceklerdir” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Türkkep İle İşbirliği Protokolü İmzalandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Eylül 2015 tarihinde saat 11 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türkkep İle İşbirliği Protokolü İmzalandı haberi güncellenecektir.

BALIKESİR NAMAZ VAKİTLERİ
17 Ekim 2017, Salı
 • İmsak
  05:35
 • Guneş
  07:13
 • Öğle
  13:05
 • İkindi
  16:09
 • Akşam
  18:35
 • Yatsı
  20:02
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı