« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Türkiye'ye gidiyorum"

Fenerbahçe'nin Fransa’nın Lille takımından transfer ettiği Moussa Sow sağlık kontrolünden geçip imza atmak için İstanbul’a doğru yola çıktı.. Senegalli oyuncu bu akşam saat 23:00'da Sabiha Gökçen Havalimanı'nda olacak.

Koray DURKAL
SON GÜNCELLEME

Afrika Uluslar Kupası için Senegal milli takımıyla birlikte olan Sow, Ekvator Ginesi mağlubiyetinin ardından Sarı Lacivertli ekiple sözleşme imzalamak için İstanbul’a hareket etti. Fransız haber ajansı AFP'ye, havaalanında kısa bir konuşma yapan Sow, “Henüz resmi bir şey yok. Şu anda Türkiye’ye gidiyorum ve orada sağlık kontrolünden geçeceğim” dedi.

Sow’un sağlık kontrolünün hemen ardından milli takım kampına geri dönecek.

IMKB'YE BİLDİRİLDİ

Fenerbahçe Sportif Hizmetler Sanayi ve Ticaret AŞ, bu gece İstanbul'a gelecek Senegalli futbolcu Moussa Sow ile anlaşma sağlanması halinde sözleşme imzalanmasının planlandığını borsaya bildirdi.

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda da yer alan açıklamada, “Transfer görüşmeleri devam etmekte olan Moussa Sow'un bugün Türkiye'ye gelmesi ve anlaşma sağlanması halinde sağlık kontrollerinin ardından sözleşme imzalanması planlanmaktadır” denildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz