« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye'nin en iyisiyiz

Denizli, ülkede tüm zamanların en başarılı takımı olduklarını söyledi. Beşiktaş derbisi öncesi kadrosunun yeterli olduğuna işaret eden tecrübeli çalıştırıcı, ‘‘Artık rekorla işimiz olmaz. Çünkü Türkiye'nin en iyisi olduk. Bundan böyle seriyi sürdürmek için çalışacağız’’ dedi.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
KENDİ İŞİMİZ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli, sarı lacivertli takımın Türkiye'de tüm zamanların en iyisi olduğunu söyledi. Beşiktaş derbisi öncesi Şükrü Saraçoğlu Stadı'ndaki 24 maçlık galibiyet serisini sürdürmeyi amaçladıklarını dile getiren Denizli, ‘‘Artık rekorla işimiz yok. Bundan böyle kendi işimize bakacağız’’ diye konuştu.

ENTERESAN MAÇ

Beşiktaş ile yapacakları karşılaşmanın zorlu geçeceğini hatırlatan Denizli sözlerini şöyle sürdürdü: ‘‘Derbiler zordur. Biz iyi bir çizgi yakaladık. Beşiktaş da yüksek tempoyla oynuyor. Her iki takım için de son derece önemli bir maç. Özellikle bizim açımızdan yakaladığımız grafiğin devam etmesiyle son derece enteresan bir gün olacak.’’

EKSİĞİMİZ YOK

Beşiktaş Teknik Direktörü Christoph Daum'un açıklamalarının çeşitli şekillerde yorumlanabileceğine dikkat çeken Denizli, ‘‘Ama ben öyle bakmıyorum. Herhalde samimi düşünceleridir. Yine de maçtan sonra geçecek süreyi beklemek lazım’’ dedi. Denizli, sakat oyunculara rağmen kadrodaki futbolcuları kullanma açısından hiçbir eksiği bulunmadığını da sözlerine ekledi.

BAĞRIMIZA BASARIZ

Ceyhun ile Hakan'a taraftarın gösterdiği ilginin takıma olumlu yansıdığına işaret eden tecrübeli çalıştırıcı, aynı desteğin Fatih Akyel ve diğer futbolculara da gösterilmesi gerektiğini söyledi. Mustafa Denizli, ‘‘Fatih önceki davranışlarının yanlış anlaşıldığını açıkladı. Fenerbahçe taraftarı onu gerektiği gibi bağrına basar. Buna yürekten inanıyorum’’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

İlişkili Haberler