« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye'nin en iyisi biziz

Fenerbahçe'nin tecrübeli ismi Emre Bölözoğlu, Ankaragücü maçı öncesinde yapılan çeşitli spekülasyonlara kulübün televizyonundan cevap verdi.

İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

Ankaragücü maçı öncesinde Trabzonsporlu bazı futbolcuları menajeri aracılığıyla arayıp transfer teklifinde bulunduğu şeklindeki iddialara tecrübeli oyuncudan sert yanıt geldi. FB TV'ye konuşan Emre, "Maç için herkesi kutluyorum. Gerçekten önemli bir karşılaşmaydı. Rakip takımı da kutluyorum. Hocaları Mesut Bakkalı da tanıyorum dürüst bir adam. Ancak her Ankaragücü maçında aynı senaryo oynanıyor ama hep hazin sonla bitiyor. Futbol maalesef sahada oynanıyor. Biz Türkiye'nin en iyi takımıyız. Geçen sezon büyük bir trajedi yaşadık. Bu sezon bunu tekrarlamak istemiyoruz. Benim açımdan kendi adıma çok önemliydi Ankaragücü maçı. Bu oyun sahada oynanıyor. Futboldan başka şeylerle de uğraşabilirim. Bize yapılanlara karşı ancak böyle saha içinde mücadele ediyoruz. İnşallah bazıları fazlasıyla cevabını almıştır" ifadesini kullandı.

'SİNİRİMİZE KONTROL YERLEŞTİRDİK'

Başarılarının genel bir değerlendirmesini yapan Emre Belözoğlu özellikle sakin kalma yönünde büyük çaba sarf ettiklerine dikkat çekerek, "Takım halinde bu sene özellikle ikinci yarıda kaybetmeme adına her şeyi sahada verdik. Bunun neticesinde başarılı görüntü ortaya çıktı. Bugün (dün) sinirlerimize biraz daha kontrol yerleştirdik. Çünkü sinir dezavantaj olabiliyor. Ama güç kontrol altında olunca Ankaragücü maçında olduğu gibi böyle sizi alıp götürüyor" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz