Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Türkiye'deki özel gösterimi iptal edildi

  Hürriyet Haber
  25.07.2012 - 11:16 | Son Güncelleme: 25.07.2012 - 12:47

  "Batman Dark Knight Rises" filminin ABD'nin Colorado eyaletinin Aurora şehrindeki ilk gösterimi sırasında düzenlenen saldırıda 12 kişi hayatını kaybetmişti. Yaşanan bu olay nedeniyle filmin Türkiye'deki özel gösterimi iptal edildi.

  Türkiye’de özel ön gösterimini düzenlenecek “The Dark Knight Rises” filminin gala etkinliğini, 20 Temmuz Cuma günü ABD’nin Colorado kentinde filmin gösterimi sırasında yaşanan vahim silahlı saldırıdan ötürü iptal edildi.

  Özel gösterimi düzenleyecek Vestel, konuyla ilgili açıklama yaptı.

  Türkiyedeki özel gösterimi iptal edildi BATMAN KATLİAMI SİLAH SATIŞLARINI ARTIRDI

  Türkiyedeki özel gösterimi iptal edildi KATLİAM KURBANLARINA BATMAN DOPİNGİ

  "Facebook’ta düzenlediğimiz ve Batman üçlemesinin son filmini izleme fırsatı sunan yarışmamızda ise mağduriyet yaratmamak adına kazanan katılımcılarımıza gala davetiyesi yerine bedelsiz sinema bilet tahsis edeceğiz. Kazanan kişiler Facebook sayfasında duyurulacak. Ayrıca uygulamaya girerken bıraktıkları iletişim numaraları üzerinden irtibata geçilecek.

  Ücretsiz gösterim için hak kazanan yarışma katılımcılarımız, filmi Cinemaximum’larda istedikleri seansta önceden rezervasyon yaptırarak izleyebilecekler. Kendilerine fiziki bir bilet teslimi yapılmayacak olup, irtibat numaralarına SMS ile 8 haneli bir kod gönderilecektir."

  FİLMİN FRAGMANI / WEB TV

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı