Futbol Türkiye'de haftasonu futbol ateşi
Paylaş
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Türkiye'de haftasonu futbol ateşi

Futbolda Spor Toto Süper Lig'de 6., PTT 1. Lig'de 7., Spor Toto 2. Lig'de 4. ve Spor Toto 3. Lig'de de 5. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Atatürk)

Yarın:

19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom Arena)
19.00 Gaziantepspor-Kardemir Karabükspor (Kamil Ocak)

29 Eylül Pazar:

16.00 Trabzonspor-Torku Konyaspor (Hüseyin Avni Aker)
16.00 Elazığspor-Sivasspor (Elazığ Atatürk)
19.00 Kasımpaşa-Eskişehirspor (Recep Tayyip Erdoğan)
19.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

30 Eylül Pazartesi:

20.00 Medical Park Antalyaspor-Beşiktaş (Akdeniz Üniversitesi)
20.00 Kayseri Erciyesspor-Kayserispor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

PTT 1. Lig

Yarın:

14.00 Balıkesirspor-1461 Trabzon (Balıkesir Atatürk)
17.00 Orduspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (19 Eylül)
19.00 Mersin İdmanyurdu-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Tevfik Sırrı Gür)

29 Eylül Pazar:

14.00 Ankaraspor-Adana Demirspor (Yenikent ASAŞ)
15.00 Şanlıurfaspor-Denizlispor (GAP Arena)
19.00 Adanaspor-Fethiyespor (5 Ocak)
19.00 Samsunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
19.00 Karşıyaka-Kahramanmaraşspor (İzmir Atatürk)

30 Eylül Pazartesi:

20.00 Bucaspor-Boluspor (Yeni Buca)

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup:

Yarın:


19.00 Yeni Malatyaspor-Aydınspor 1923 (Malatya İnönü)


29 Eylül Pazar:


15.00 Konya Anadolu Selçukluspor-Göztepe (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)


15.00 İnegölspor-Turgutluspor (İnegöl İlçe)


15.00 Gaziosmanpaşa-Tarsus İdmanyurdu (Yusuf Ziya Öniş)


15.00 Çankırıspor-Tokatspor (Çankırı Atatürk)


15.00 Kartalspor-Gümüşhanespor (Kartal)


15.00 Hatayspor-Kırklarelispor (Hatay Atatürk)


15.00 Dardanelspor-Pendikspor (Biga İlyas Bayram)


15.00 Giresunspor-Sarıyer (Giresun Atatürk)




Kırmızı Grup:




Yarın:


15.00 Altınordu-Bozüyükspor (İzmir Atatürk)


29 Eylül Pazar:


15.00 Nazilli Belediyespor-Altay (Nazilli İlçe)


15.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Güngörenspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)


15.00 Eyüpspor-Bandırmaspor (Eyüp)


15.00 Kızılcahamamspor-Alanyaspor (Kızılcahamam İlçe)


15.00 BUGSAŞ Spor-İskenderun Demir Çelikspor (Ankara OSTİM)


15.00 Körfez Futbol Kulübü-Ankaragücü (Kocaeli Alpaslan Türkeş)


15.00 Bayrampaşaspor-Tepecikspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)


30 Eylül Pazartesi:


15.00 Pazarspor-Ofspor (Pazar İlçe)




-Spor Toto 3. Lig




1. Grup:




29 Eylül Pazar:


15.00 Bergama Belediyespor-Silivrispor (Bergama 14 Eylül)


15.00 Tekirova Belediyespor-Localtime Fatih Karagümrük (Dr. Fehmi Öncel)


15.00 Trabzon Akçaabat Futbol Kulübü-Derince Belediyespor (Akçaabat Fatih)


15.00 Adıyamanspor-Kızılcabölükspor (Adıyaman Atatürk)


15.00 Payas Belediyespor 1975-Yeşil Bursa (İskenderun 5 Temmuz)


15.00 Siirtspor-Ümraniyespor (Siirt Atatürk)


15.00 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Belediye Bingölspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)


15.00 Adliyespor-Ankara Demirspor (Yenimahalle Hasan Doğan)


15.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Beylerbeyi (Hanefi Mahçiçek)




2. Grup:




29 Eylül Pazar:


15.00 Hacettepe-Ünyespor (Cebeci İnönü)


15.00 Batman Petrolspor-Çorum Belediyespor (Batman 16 Mayıs)


15.00 Balçova Belediyespor-Elibol Sandıklıspor (Yeni Buca)


15.00 Sakaryaspor-Manavgat Evrensekispor (Sakarya Atatürk)


15.00 Sancaktepe Belediyespor-Bursa Nilüferspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)


15.00 Orhangazispor-Maltepespor (Orhangazi İlçe)


15.00 Erzurum Büyükşehir Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor (Kazım Karabekir)


15.00 Darıca Gençlerbirliği-Elazığ Belediyespor (Darıca İlçe)


15.00 Çıksalınspor-Düzyurtspor (Vefa)




3. Grup:




Yarın:


15.00 1930 Bafraspor-Erzincan Refahiyespor (Çarşamba İlçe)


15.00 Gölcükspor-İstanbulspor (Gölcük Şehir)


29 Eylül Pazar:


15.00 Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Belediye Vanspor (Beylerbeyi 75. Yıl)


15.00 Kayseri Şekerspor-Keçiörengücü (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)


15.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Yeni Diyarbakırspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)


15.00 Arsinspor-Kırıkhanspor (Arsin İlçe)


15.00 Şekerspor-Tuzlaspor (Bağlum Belediye)


15.00 Yimpaş Yozgatspor-Menemen Belediyespor (Yozgat Şehir)


30 Eylül Pazartesi:


15.00 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Kocaelispor (Doğan Seyfi Atlı)


Muhabir: Serdal KalaycıYayınlayan: Ersin Şiyhan
11:03 27/09/13
"


Yorumları Göster
Yorumları Gizle