« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye'de forma giymekten çok mutluyum

Beşiktaş'ın altı aylığına Hoffenheim'dan kiraladığı Türk asıllı kaleci Ramazan Özcan transferinin ardından ilk kez konuştu.

ÖVÜNÇ ÖZDEM, İSTANBUL - DHA
SON GÜNCELLEME

Şu anda ailesi ile birlikte yılbaşı tatilini geçiren Ramazan, altı aylığına da olsa Türkiye'deki büyük takımlardan birinin formasını giyecek olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Telefon aracılığı ile ilk açıklamasını yapan Ramazan, Beşiktaş'ta oynayacak olmaktan gurur duyduğunu belirtti ve şunları söyledi: "Son iki gündür Beşiktaş ile temaslara başlamıştık. Bugün yapılan son görüşmeler sonrası altı aylığına kiralık olarak Siyah Beyazlı takımın formasını giymem için anlaşma sağladık. Ailem ile yıl başını geçirmemin ardından, hafta sonuna doğru İstanbul'a geleceğim. Beşiktaş bu dönemde bir kaleci sorunu var. Ben Beşiktaş'a elimden geldiği kadar yardım ederek, yeni takımımla başarılı maçlar çıkarmak istiyorum. Hoffenheim ile sözleşmem 30 Haziran 2011'de sona eriyor. Altı ayın sonunda ne olacağını bugünden söyleyemem. İlk amacım Beşiktaş formasını giyeceğim altı ay boyunca elimden geleni yapmak ve bana güvenenleri mahçup etmemek olacaktır".


Bunları da Beğenebilirsiniz