GAZİANTEP HABERLERİ

Türkiye’ye Örnek Bir Proje Olacak

IHA
15.08.2015 - 18:49Son Güncelleme :

ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANI RIDVAN FADILOĞLU, İLÇENİN YENİ YERLEŞİM ALANLARINDAN BİRİ OLAN İBRAHİMLİ 2 BÖLGESİNDE GENİŞ ÇAPLI YOL AÇMA ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ.

IHA

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ilçenin yeni yerleşim alanlarından biri olan İbrahimli 2 bölgesinde geniş çaplı yol açma çalışmalarını inceledi. Başkan Fadıloğlu, “Yapılan uygulama Türkiye’de bir ilk olacak. Ekip arkadaşlarımız her gün projenin revizyonuyla ilgili yeni çalışmaları hayata geçiriyorlar. Yakın bir tarihte çok nitelikli bir alan Gazianteplilerin hizmetine sunulmuş olacak” dedi.
Yapmış olduğu birbirinden farklı çalışmalarla örnek bir belediyecilik anlayışı sergileyen Şehitkamil Belediyesi, yeni yerleşim alanı olan İbrahimli 2 bölgesi birinci etabında açılan geniş çaplı yol açma çalışmalarını gezerek bilgi aldı. Yol açma çalışmalarında sona gelinen İbrahimli 2 bölgesinin Türkiye’ye örnek bir proje olacağını ifade eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “İbrahimli 2’nin birinci bölgesindeyiz. Bu bölgede yaptığımız çalışmalarla tüm yollar açılıp, kırmızı kodları verdikten sonra ruhsat vereceğimizi söylemiştik. Bu konuda arkadaşlarımızla yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Tabii bu işlemler yapılırken alt yapı yatırımları da gerekiyor. Belirli noktalarda menfezler, su geçişlerini sağlamak adına yapılan planlamaların dışında bu şekildeki uygulamalar çıktığı için süreç biraz uzadı. Bu konuda vatandaşlarımızın hoşgörüsüne sığınıyoruz. Yapılan uygulama belki Türkiye’de bir ilk olacak. Ekip arkadaşlarımız her gün projenin revizyonuyla ilgili yeni çalışmaları hayata geçiriyorlar. Projemiz bittiğinde çok nitelikli bir alanı vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız. Yapılan planlama çalışmalarında özellikle ulaşım akslarının bütünlüğünü sağlamak adına yağmur sularının düzgün bir şekilde tahliyesini sağlayacağız. Çalışmalarımızı hep birlikte yürütüyoruz. Tüm ekip çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yakın bir tarihte çok nitelikli bir alan Gazianteplilerin hizmetine sunulmuş olacak” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Türkiye’ye Örnek Bir Proje Olacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Ağustos 2015 tarihinde saat 18 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türkiye’ye Örnek Bir Proje Olacak haberi güncellenecektir.

GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  05:49
 • Guneş
  07:32
 • Öğle
  12:38
 • İkindi
  15:08
 • Akşam
  17:23
 • Yatsı
  18:54
Sayfa Başı