Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye ve G.Kore aynı uçakta

Trabzon'da yarın oynanacak dostluk maçında karşı karşıya gelecek olan Türkiye ile Güney Kore aynı uçak ile Trabzon'a gitti.

Murat ÇAKIR, İstanbul-DHA
SON GÜNCELLEME

İstanbul'da bulunan A Milli Futbol Takımımız ile Güney Kore milli takımı, Atatürk Havalimanı'ndan 11.00'de kalkan uçak ile Trabzon'a hareket ettiler. Milli takımımızın Teknik direktörü Hiddink, eski takımından tanıdığı futbolcularla uzun uzun sohbet ederken, havaalanındaki personlelle de şakalaşması dikkat çekti.

A Milli Takımımızın Güney Kore ile oynayacağı özel karşılaşma öncesi her iki takımın teknik direktörü, maçın oynanacağı Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda bu akşam basın toplantısı düzenleyecek.

Güney Kore Milli Takımı Teknik Direktörü Cho Kwang-Rae'nin bir futbolcunun katılımıyla düzenleyeceği basın toplantısı saat 17.00'de başlayacak. Toplantının ardından konuk ekip Hüseyin Avni Aker Stadı'nda son çalışmasını yapacak.

A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink ve iki futbolcunun katılımı ile düzenlenecek ikinci basın toplantısı ise saat 18.30'da başlayacak. A Millilerimiz, basın toplantısının ardından gerçekleştirilecek antrenmanla, Güney Kore maçının hazırlıklarını tamamlayacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz