Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye sahillerinden Şampiyonlar Ligi'ne

Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu rövanş karşılaşmasında İstanbul'da Fenerbahçe ile 1 - 1 kalarak tur atlayan Spartak Moskova için Rus basını, gergin bir ortamda Moskova temsilcisinin tur biletini adeta söküp aldığını yazdı.

SİYAMEND KAÇMAZ - MOSKOVA / DHA
SON GÜNCELLEME

Dün gece oynanan karşılaşma Moskova saatiyle gece saat 01.00 gibi geç bir saatte bitmesine rağmen kısa sürede Rus basınında maçla ilgili haberler yayınlandı ve maça geniş yer verildi.

"DAYANDIK"

Rusya'da en çok okunan spor gazetelerinde Sport Express haberi, "Dayandık" başlığıyla verirken, Spartak takımının maçı kahramanca rakip takımın hücumlarına dayanarak 10 kişi ve sakatlanan bir oyuncu ile bitirdiklerini yazdı.

"ARTIK NEFES ALABİLİRİZ"

Sportbox.ru spor haber sitesi ise, "Artık nefes alabiliriz" başlığını atarken, İstanbul'da inanılmaz derecede gergin bir maç oynandığını, zor bir mücadelede Spartak takımının Fenerbahçe ile berabere kalmayı başararak bir üst tura çıktığını dile getirdi.

"SPARTAK, FENERBAHÇE'DEN ŞAMPİYONLAR LİGİ BİLETİNİ SÖKÜP ALDI"

NTV televizyon kanalı, İstanbul Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanan maçta Spartak takımının Fenerbahçe'ye karşı bir zafer kazandığı ve tam anlamıyla Şampiyonlar Ligi biletini söküp aldığının altını çizdi.

"TÜRKİYE SAHİLLERİNDEN ŞAMPİYONLAR LİGİ'NE"

Rusfootball spor haber sitesi maçtan sonra ilginç bir başlık atarak, Spartak takımının Türkiye sahillerinden Şampiyonlar Ligi'ne çıkmayı başardığını, maçın sonunda Spartak takımının gol yememek için güçlü bir savunma yaparak zor dayandığını öne çıkardı.

"ŞANS SPARTAK'A GÜLDÜ"

Rsport spor haber sitesi Spartak takımının savunma oyuncusu Evgeniy Makeyev'in sözlerine yer verirken, Makeyev'in "Türk takımı Fenerbahçe ile oynanan maç sıradan kolay bir maç olmadı. Ancak, şans bizden yanaydı ve şans bize güldü" ifadeleri yer aldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz