ADIYAMAN HABERLERİ

Türkiye Petrolleri Ara Eleman Yetiştiriyor

IHA
08.09.2015 - 14:12Son Güncelleme :

TÜRKİYE PETROLLERİ ARA ELEMAN İHTİYACINI GİDERMEK İÇİN EĞİTİMLER VERİYOR

IHA

Türkiye Petrolleri Adıyaman Bölge Müdürlüğü tarafından kaynak teknolojisi eğitimi verdiği kursiyerlere sertifikalarını verdi.
Ülkemizin petrol ve doğal gaz sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli ara eleman ihtiyacının karşılanması için adım atan Türkiye Petrolleri yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.
TP Akademi bünyesinde Adıyaman Bölge Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen Kaynak Teknolojisi Eğitimini tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi. Sektörde en çok ihtiyaç duyulan kalifiye eleman eksikliğini gidermek amacıyla uluslararası kaynak teknolojisi sertifikasına sahip uzmanlar tarafından verilen eğitime katılan kursiyerler bilgi birikimleri ve yüksek donanımları ile sektörde önemli bir boşluğu dolduracak.
Toplam 40 saat eğitim alan 20 kursiyer, 15 saat pratik, 25 saat ise teorik eğitim aldı.Mesleki eğitimdeki kaliteyi ve niteliği artırmak adına çeşitli branşlarda eğitim vermeye başlayan TP Akademi, nitelikli insan kaynağının oluşturulması adına güçlü imkânlar ve geniş katılımlarla farklı branşlarda eğitimlere devam edeceği öğrenildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Türkiye Petrolleri Ara Eleman Yetiştiriyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Eylül 2015 tarihinde saat 14 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türkiye Petrolleri Ara Eleman Yetiştiriyor haberi güncellenecektir.

ADIYAMAN NAMAZ VAKİTLERİ

24 Nisan 2018, Salı
 • İmsak
  04:04
 • Guneş
  05:33
 • Öğle
  12:31
 • İkindi
  16:14
 • Akşam
  19:17
 • Yatsı
  20:40
Sayfa Başı